garazove-stani-pro-jedno-auto

Nechcete nechat automobil v zimě zasněžit? Chraňte ho před sněhem i na vlastní zahradě

Zima se neustále blíží, což samozřejmě můžeme poznat i na počasí. Je stále chladněji a nechybí ani ranní přízemní mrazíky. Takové počasí nám dává jasně najevo, že letošní zima bude nejspíše dlouhá a tuhá se spoustou sněhu. Pro vlastníky automobilů bez možnosti ukrytí před sněhem nastává nejhorší období celého roku. Ranní škrábání a odhrnování sněhu z oken auta je náročné a otravné. Jestli tento proces ale nechcete letošní zimu absolvovat, nemusíte. Garáž můžete mít postavenou za týden!

 

Jak si rychle a snadno pořídit kvalitní garáž?

Garáže nebo alespoň garážová stání vám mohou přes zimu ušetřit mnoho starostí. Majitelé rodinných domků, bez postavené garáže jistě uvítají, když bude automobil ochráněn před sněhem. Samozřejmě, že zděnou a zateplenou garáž  za týden rozhodně nepostavíte. V případě ranních mrazíků by mohla stavební chemie také hůře tvrdnout a následkem by mohla být menší pevnost. Naštěstí je tu rychlejší volba, která nic neztrácí na své kvalitě. Jedná se o dřevěné garáže. Ty jsou postaveny velmi rychle a vybírat můžete z mnoha variant. Při volbě kvalitního výrobce jsou také vyrobeny z kvalitních dřevin a jednotlivé součásti do sebe skvěle zapadají. Jedním z největších výrobců dřevostaveb ve všech podobách je na našem trhu společnost DELTA Svratka s.r.o., která vám nabízí široký výběr z mnoha druhů.

 

2 základní typy – garáže nebo jen garážová stání

Pokud chcete svůj automobil v zimě ochránit před sněhem a v létě před deštěm, máte na výběr ze dvou základních možností. První možností jsou garážová stání. Garážová stání jsou jednoduché dřevěné stavby s pultovou nebo se sedlovou střechou. Ovšem nemají žádné boční stěny, tudíž automobil chrání jen před sněhem a deštěm. Vyrábí se v provedení pro jeden i dva automobily, podle potřeby. Jejich součástí mohou být i domky na nářadí. Druhou volbou jsou dřevěné garáže. Dřevěné garáže jsou domky s pevnou konstrukcí. Mají ze všech 4 stran stěny a jsou vybaveny okénky  a vraty, které se dají  zamykat. Kromě ochrany před sněhem dokáží garáže chránit automobil i před působením ostatních povětrnostních vlivů i před poškozením a krádežemi. Oba druhy staveb jsou nabízeny společností DELTA Svratka s.r.o. v mnoha velikostech a variantách provedení, aby zvolená stavba co nejvíce odpovídala vašim potřebám.

 

Kompletní nabídku garáží a garážových stání naleznete na www.deltasvratka.cz.