20002

Pokud trpíte sezónními alergiemi, pomůže vám novinka ze Švýcarska!

Opět je to tu, vše kvete a ve vzduchu je plno dráždivých alergenů. Pro mnoho lidí je léto nejméně příjemným obdobím v roce, protože díky němu trpí alergiemi. Pokud i vy patříte mezi ně, máme pro vás dobrou zprávu. Na český trh se totiž nedávno dostal ALERGIX PLUS….

 

 

 

 

Přináší obrovskou sílu pro každého

ALERGIX PLUS je speciální přípravek, který dokáže efektivně potlačit nepříjemné projevy způsobované sezónními alergiemi, sennou rýmou a dalšími příznaky, spojenými s hyper-reaktivností imunitního systému. Dokáže výrazně mírnit všechny projevy alergií a to velmi rychle.

 

20002

 

Speciální složení jako záruka účinnosti

ALERGIX PLUS je účinný především díky unikátnímu složení. Obsahuje totiž výtažky z kmínu, které jsou zkombinovány s černým rybízem, bohatým na vitamín A a C, a také s kořenem kozince blanitého, nesměny cévnaté a šisáku bajkalského. Hlavně díky tomuto složení ALERGIX PLUS efektivně mírní projevy alergií. Přípravek je navíc k lidskému organismu velmi šetrný, protože neobsahuje deriváty živočišného ani minerálního původu. Neobsahuje ani glutiny, syntetická barviva, geneticky modifikované látky a přidané kovy. Je proto vhodný i pro diabetiky a celiatiky. Přípravek se naopak nehodí pro děti a těhotné nebo kojící ženy. ALERGIX PLUS je k dostání v podobě tablet.

Více informací najdete na www.bellitia.cz.