nanopodlozka-cernavvv

Nanopodložka jako super doplněk nejen do auta!

Také máte problém s tím, že vám věci neustále někam padají? Patříte mezi ty řidiče, kteří si ukládají věci na palubní desku auta, ale potom jste nervózní z toho, jak věci po palubní desce putují? Řešení vašich problémů je tak snadné – jmenuje se nanopodložka! Co tato věcička dokáže?

 

 

 

 

Speciální materiál udrží vše spolehlivě!

Nanopodložka udrží prostě vše, co na ní položíte. Je totiž vyrobena ze speciálního materiálu, který neobsahuje lepidlo, ale zároveň dokonale přilne k jakémukoliv povrchu. Díky této vlastnosti nanopodložka bezpečně udrží všechny věci, které na ní položíte. Nemusíte se bát, vše co na nanopodložku položíte z ní zase spolehlivě sundáte a to bez jakýchkoliv problémů. Nanopodložka se proto skvěle hodí právě na palubní desky aut ale i všude tam, kde chcete, aby věci zůstaly na svém místě. Nanopodložku jednoduše umístíte tam, kde chcete a je hotovo. Na ní pak odkládáte své věci – výborně na ní drží například mobilní telefony ale i další vaše osobní věci. Podložka se i skvěle udržuje – pokud se na ní dostanou nějaké čistoty, stačí, když nanopodložku opláchnete vodou a můžete ji znovu použít. Na její vlastnosti to nemá vůbec žádný vliv.

 

nanopodlozka-cernavvv

 

Super cena a mnoho dalších vychytávek

Nanopodložku o praktických rozměrech 5 x 90 x 145 mm najdete v nabídce internetového obchodu darkyhry.cz zakoupit ji můžete za super cenu 49 Kč. Na darkyhry.cz najdete i spoustu dalších vychytávek jako jsou originální dárky, super pomocníci do kuchyně a mnoho dalšího.

 

Kompletní nabídku najdete na www.darkyhry.cz