Pořiďte si pravou kožešinu od společnosti Špongr

Přemýšlíte nad tím, jak zazářit na společenském plese či jiné významné události? Nebo byste rádi oživili svůj šatník o nějaký luxusní kousek, ale nic vás nenapadá? Věřte, že jednoznačně správnou volbou bude pravá kožešina, která z vás rázem udělá královnu plesu i jiných společenských příležitostí. Na českém trhu vyniká výrobou luxusních kožešin především rodinná firma Špongr. A proč zvolit právě tuto firmu?

 

Opravdová kvalita

Kožešiny od firmy vynikají vysokou kvalitou, jelikož jsou vyráběny ručně přímo v České republice. Tato firma navíc spolupracuje s drobnými českými dodavateli a výrobci, kteří jsou další zárukou kvality. Nemusíte se tedy obávat, že byste si pořídili nekvalitní kožešinový výrobek. Základy společnosti Špongr byly položeny již v roce 1994, během této doby si vydobyla pověst prověřené a prvotřídní kvality svých výrobků.

 

Široký sortiment

Pro tuto firmu je dále specifická široká nabídka kožešinových výrobků. Ať se jedná o koženou bundu, kožešinovou konfekci, kožešinový límec, kožešinový lem na kapuci, opasek, rukavice či spoustu dalších kožených doplňků. Specialitou firmy Špongr  jsou pak kožené bundy evropských i českých značek. Špongr vyniká i širokou nabídkou jedinečných kožešinových lemů na kapuci z prvotřídní kožešiny finského mývalovce. Nechybí ani kvalitní dámské a pánské kožené peněženky.

 

Zákazník na prvním místě

Kvalita produktu a zákazník jsou u firmy Špongr vždy na prvním místě. Firma Špongr nabízí výhodné ceny svých produktů i zákaznickou podporu. Při výběru správné kožešiny vám budou vždy k dispozici a rádi vám ve všem poradí. Společnost nabízí i výrobky vytvořené přímo na míru dle přání zákazníka. Všechny jejich výrobky můžete najít v e-shopu www.spongr.cz. Nebo můžete navštívit jejich kamennou prodejnu v Přešticích a Plzni.

Doplňte svůj šatník luxusní kožešinou i vy.