Pořizujete sedací vak? Vsaďte na originalitu a nákup přímo od výrobce!

Zamilovali jste se do pohodlí sedacích vaků ve wellness centru nebo chcete svému dítěti pořídit stejně pohodlný model, který má k dispozici ve školce? Nabídka těchto produktů na našem trhu je velmi široká, pokud se však budete řídit dvěma hlavními doporučujícími kritérii, určitě nešlápnete vedle. A která to jsou? Nákup přímo od výrobce za ty nejlepší ceny a široký výběr modelů a designů pro jakékoliv vaše bydlení.

Produkty z e-shopu www.relax-vaky.cz mají obojí. V jejich pestrém sortimentu sedacích a lehacích relaxačních vaků a pytlů si vybere to své opravdu každý. Skvěle se na nich budou cítit děti, hledající kromě pohodlného posezení i atraktivní prostředek pro své hry, ocení je namáhaná záda rodičů po celodenním pracovním zápřahu a libovat si v nich budou i senioři, které trápí bolavé valy a klouby. Ale není lehké zavděčit se všem, proto není nabídka omezena jen na klasické „pytlovité“ modely, ale obsahuje i tradičně tvarovaná křesla, taburety nebo variabilní modulovou řadu zipper, umožňující přizpůsobení velikosti sedacího vaku např. rozrůstající se rodině.

Mnoho možností, identické výhody

Hlavní gró úspěchu je však u všech modelů sedacích vaků stejné; kvalitní polystyrenové kuličky EPS 100, standardně používané pro výplně těch nejlepších sedacích vaků po celém světě. Miliony kuliček o průměru 2-5 mm snadno přijmou tvar vašeho těla, podepřou ho přesně tam, kde je potřeba a navíc velmi rychle akumulují teplo. Už nebudete potřebovat tlustou deku, abyste mohli pohodlně sledovat televizi. Sedací vaky a křesla se o tento proces postarají za vás.

Stačí si jen vybrat vhodný tvar a velikost. Ve zmíněném e-shopu je to snadné. Kromě standardně uváděných rozměrů a objemu vaku jsou všechny produkty nafocené s reálnými uživateli. Rychle si tak uděláte představu o jejich velikosti. Nestane se vám tak, že si domů pořídíte „sedací vak XXL“, na který se stěží vejdou vaše dvě malé ratolesti. Přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků po celé Evropě a poznejte pohodlí a výhody sedacích vaků na vlastní kůží!