Postavte si svůj vlastní přístřešek bez pomoci

V minulosti si lidé na svém pozemku stavěli garáže, jejichž úskalí tkvělo především v náročnosti výstavby. Plnohodnotné uskladnění vozu nebylo otázkou několikahodinové výstavby, ale podléhalo složité přípravě a velkým finančním výdajům. Takový projekt se tedy stal citlivou součástí každého rodinného rozpočtu.

Doba se však mění a na trhu se objevily elegantní přístřešky pro auto, které svou délkou realizace, cenou a především vlastnostmi dokážou klasické zděné garáže překonat. Dokonce se dají objednat ve stavebnicovém provedení a po jejich objednání si je můžete postavit bez jakékoliv pomoci.

 

Je přístřešek pro auto dostačující?

Přístřešky pro auto patří mezi jednoduché moderní stavby sloužící jako skvělý prostředek k uskladnění vlastního vozu nebo i jako úložný prostor pro další techniku. Lidé si pod tento rychle postavitelný úkryt odkládají i dřevo na zátop nebo zahradní techniku. Pokud se o přístřešek na auto zajímáte a navíc ho chcete vlastnit co nejlevněji, určitě se rozhodněte pro stavebnicový systém.

Nejčastěji se na trhu objevují dřevěné nebo hliníkové a jejich stavba je natolik jednoduchá, že celou stavbu zvládne i naprostý začátečník. Navíc k tomuto projektu nebudete potřebovat žádné stavební povolení ani další pomocníky. Jednoduchost stavby je největší výhodou, která přístřešky staví do stále většího popředí zájmu.

 

Hliník nebo dřevo

V této otázce se nedá s určitostí říci, že dřevo nebo hliník je pro vás lepší a pro souseda zase naopak. Hliník je z finančního hlediska výhodnější a nevyžaduje žádnou údržbu. Dřevo je naopak jako přírodní materiál mnohem estetičtější a působí ve svém okolí zcela přirozeně. Stačí tedy vykopat dostatečně hluboké jámy pro čtyři patky do nezámrzné zóny a pokračovat dle jednoduchého postupu až k finální podobě rychle postavené venkovní otevřené garáže. Přístřešky pro auto si pro svou jednoduchost určitě oblíbíte.