Potřebujete novou pračku? Vybírejte obezřetně!

Automatická pračka. V současnosti již nepostradatelné vybavení drtivé většiny domácností, ať už se nachází v kuchyni (podle anglického stylu), v koupelně nebo v technické místnosti. Už se vám také blíží nákup nové pračky, protože stará dosluhuje? Pokud správně vyberete, rozhodně budete mile překvapeni.

 

Pračky Electrolux – několik let stále mezi nejlepšími!

Dnešní moderní pračky mají velké množství funkcí a technologií, které usnadňují a zefektivňují celý proces praní prádla. Mezi nejlépe hodnocené značky se řadí pračky Electrolux, které se mezi elitou v této oblasti drží už několik let, především díky neustálému vývoji. Některé unikátní technologie praček Electrolux si nyní představíme.

 

Praní s párou

Technologie využití páry v pračkách je doslova přelomová. Electrolux pracuje s touto technologií na vysoké úrovni. Její hlavní výhodou je maximální šetrnost k prádlu. Prádlo není po parním praní pomačkané, má jemnou strukturu a působí svěžím dojmem. Nemusíme snad zdůrazňovat, že vám také vydrží mnohem déle a stále přitom vypadá jako nové. Rozdíly oproti klasickému praní jsou tak zcela zásadní a nepřehlédnutelné.

pracka

Maximální výkon i v menších rozměrech

Electrolux se v posledních letech zaměřil i na oblast rozměrů praček. Ne každá domácnost je natolik prostorná, aby si mohla dovolit rozměrné spotřebiče. Právě proto Electrolux přichází s úzkými modely praček s hloubkou 34, 38 a 45 cm, do kterých se vejde 4-7 kilogramů prádla. Některé modely dokáží ušetřit až 43% prostoru, přitom ale nejsou nikterak ochuzeny na technologii praní.

I při menších rozměrech je dosaženo maximálního výkonu a minimální energetické náročnosti. Propojit malé rozměry, velký výkon a nízkou energetickou náročnost není vůbec jednoduché ani pro specializované výrobce elektroniky. Drtivá většina praček Electrolux dosahuje energetické třídy A+++.

 

Electrolux nabízí rovněž hit současnosti – pračky se sušičkou

Hitem v posledních několika letech se staly jednoznačně pračky se sušičkou. Díky tomu, že tyto spotřebiče jsou schopné zvládat jak praní, tak sušení, dokáží v domácnosti šetřit nejen místo, ale i čas a námahu.

Do pračky se sušičkou je možné na jeden cyklus dát až 9 kg prádla. Pro představu 9 kg prádla je přibližně 36 pánských košil. Spotřebič je přitom stále k prádlu velmi šetrný a jemný, což Electrolux, jako jediná značka na trhu, garantuje svým zákazníkům prestižním certifikátem Woolmark.

Pračky značky Electrolux vybírejte v internetovém obchodě Expert.cz nebo na některé ze 49 prodejen expert Elektro.