Používáte pro údržbu bazénové vody desítky přípravků? A víte, že by stačila jedna tableta?

Každý majitel či uživatel domácího bazénu u rodinného domu jistě ví, že i malé zanedbání pravidelné péče o kvalitu bazénové vody může mít fatální následky v podobě skokového zhoršení její kvality. Je nutné pravidelně sledovat hodnotu pH, množství dezinfekční látky, výskyt řas, průzračnost vody a další parametry. K údržbě optimální kvality bazénové vody se používají přípravky bazénové chemie. Velké množství majitelů domácích bazénů má doma desítky přípravků pro úpravu vody, které vzájemně kombinují a aplikují s cílem dosáhnout průzračně čisté bazénové vody. Víte ale, že místo mnoha různých přípravků může stačit jedna jediná tableta? Multifunkční tableta 5v1.

Multifunkční tablety 5v1 značky PWS

Značka bazénové chemie PWS má totiž ve svém sortimentu multifunkční tablety 5v1. Bazénová chemie PWS je na našem trhu velmi uznávanou značkou, která v sobě zahrnuje kompletní sortiment přípravků pro úpravu bazénové vody. Výrobcem této značky je společnost Techneco, dlouholetý specialista na vývoj a výrobu produktů v oblasti úpravy různých druhů vod. Všechny produkty jsou vyvíjeny a testovány v laboratořích společnosti Techneco a je zaručena jejich vysoká kvalita a účinnost. To samozřejmě platí i pro multifunkční tablety 5v1.

Tablety 5v1 pro bazény s chlorovou chemií

Ze všeho nejdříve je nutné zdůraznit, že multifunkční tablety 5v1 jsou určeny pro bazény, upravované chlorovou chemií. Chlorová chemie je nejrozšířenějším způsobem úpravy vody. Pokud ale máte bazény, jejichž vodu upravujete chemií bromovou, kyslíkovou nebo jinou bezchlorovou chemií, můžete si vybrat bazénové tablety s příslušnou účinnou látkou. Nyní ale přejdeme k tomu nejdůležitějšímu, tedy k samotným účinkům multifunkčních tablet 5v1.

O co všechno se multifunkční tablety 5v1 starají?

Jak už napovídá samotný název produktu, multifunkční tablety 5v1 působí v bazénové vodě skutečně komplexně. Zajišťují optimální koncentraci aktivního chloru ve vodě, stabilizují hodnotu pH ve vodě v optimálním rozmezí (6,8-7,4), udržují  vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a brání vytváření a usazování inkrustů na stěnách či dně bazénu a také usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot a jejich následné snadnější odstranění prostřednictvím bazénové filtrace. V nabídce značky PWS najdete multifunkční tablety 5v1ve variantě MINI, MAXI a GRAND, tedy různé hmotnosti tablet pro každou velikost domácího bazénu.

Detailní informace o tomto produktu a kompletní nabídku bazénové chemie značky PWS najdete na www.eshop.techneco.eu.