Povlečení prodloužené pro maximální pohodlí během spánku

Pokud se rádi během spánku zachumláváte do peřiny až po bradu, určitě vám neunikla existence prodloužené deky, která se svými 220 centimetry uspokojí i největšího dlouhána. Kde však koupit na tuto téměř zdravotnickou pomůcku také pěkné a moderní povlečení?

Nároky na zdravý spánek má každý z nás jiné. Ke své škodě se však výrobci stále nejčastěji zaměřují na klasické rozměry matrací i lůžkovin všeobecně. My však známé e-shop, kde nabídka těmito mnohdy nesmyslnými kritérii není omezena ani v nejmenším.

 

Povlečení prodloužené, s 3D tiskem ale i na francouzskou deku

Zalíbil se vám v obchodě báječný designový kousek, ale kvůli klasickým rozměrům jste ho museli nechat být? To už se vám nestane. V e-shopu Deky.eu stačí zvolit přímo kategorii prodloužené povlečení a vybírat si z mnoha různých motivů a vzorů.

Ať už milujete klasické přírodní motivy, libujete si v jemnosti a romantice, sledujete aktuální módní trendy nebo vyznáváte jednoduché zásady minimalismu, tady si svoje povlečení určitě najdete. Vybírat můžete z bavlněného nebo krepového prodlouženého povlečení.

Zatímco bavlna je v našich ložnicích i přes některé své nedostatky klasikou, krep si zamilují spíše vyznavači moderních trendů, kteří jen neradi zápolí se žehličkou a přitom chtějí ,aby jejich domácnost vypadala pořád dokonale.

A své obavy ohledně kvality materiálu a tisku ponechte zcela stranou. Barevné vzory se do bílé pozadí po vyprání zaručeně nevpijí, sytosti ani ostrost nevybledne a povlečení vám bude dělat radost skutečně dlouhou dobu.

Navíc kupujete ryze české výrobky s dlouholetou tradicí, které udělaly radost již mnoha tuzemským  ale i zahraničním milovníkům krásného a útulného bydlení. Nechte se inspirovat širokou nabídkou prodlouženého povlečení i toho klasického ve vysoké kvalitě a za příjemné ceny. Povlečení skladem můžete mít doma již druhý den, to ostatní pak do pěti dnů. Proč čekat, když usínat v novém můžete takřka okamžitě?