Poznáte havarijní stav rozvodů

Koho už delší dobu trápí špatně odtékající voda odpadem umyvadla nebo dřezu v kuchyni, měl by zpozornět. Vaše rozvody se dost možná nacházejí před hranicí své životnosti. V takovém případě vám čištění odpadů moc nepomůže a je třeba přistoupit k radikálnější operaci – k celkové výměně stávajících rozvodů. Nejčastěji k tomu dochází v bytovém domě a rodinných domech s více jak 30 letou instalací. V případě, že se objevují obdobné potíže opakovaně, rozvody vody určitě dosluhují.

 

Poznejte havarijní stav rozvodů

Pokud vám špatně odtéká odpad, nemusí jít hned o katastrofální problém. Ve většině případů se ucpe odpad kousky jídla nebo vlasy. Potíže běžně odstraníte obyčejným zvonem nebo chemií. Služba čištění odpadů Praha na čísle 723 802 552 vám při komplikacích tohoto typu nabídne okamžitou a levnou pomoc.

Pokud vás ucpaný odpad trápí častěji než je zdrávo a navíc bydlíte ve starší bytové zástavbě nebo rodinném domě, jde o varovný signál dosluhujících rozvodů. Rozvody starší třiceti let navíc nesplňují současné normy. Mnohem kratší životnost mají rozvody v místech s tvrdou vodou, kde se potrubí zanáší vodním kamenem a dalšími usazeninami mnohem intenzivněji. Instalatérské práce je třeba objednat při těchto příznacích.

  • pravidelný zápach
  • hlučnost
  • ucpaný odtok i po vyčištění
  • průsaky vlhkosti.

 

Na koho se obrátit?

Jakmile objevíte první varovné signály upozorňující na havarijní stav rozvodů vody, je třeba zkušený instalatér, který si dokáže poradit a zároveň nabídnout nejlevnější možné řešení za současného zachování kvality provedené práce.

Přesně takové služby nabízí Žák a jeho kolegové v rámci služby instalatér Praha. Stačí zavolat na výše uvedené číslo a domluvit se na vyhovujícím termínu návštěvy. Akutní neodkladné případy dokážou vyřešit okamžitě, jelikož své služby nabízejí v nepřetržitém provozu po celém území Prahy.