Konec lámání hlavy s parkováním na letišti

Stále více lidí využívá leteckou dopravu. Díky komplexní globalizaci a aktivitám nízkorozpočtových dopravních společností se cestování mezi kontinenty stává stále dostupnější. Americká ikona rychlého a snadného cestování nadchla i Čechy. Letiště Václava Havla v Praze ročně přepraví 15 milionů cestujících.

Za prací běžně létají byznysmeni, na dovolenou senioři, celé rodiny i s dětmi v plenkách, létání přestalo být mimořádnou událostí, kterou člověk prožil párkrát za život, ale připadá nám už tak přirozené, jako když ráno vstanete a uvaříte si šálek kávy. Nikoho nepřekvapí, že vedle nároků na samotný let se zvyšují i požadavky na doplňkové služby.

 

Jak ušetřit čas i nervy?

V první řadě je nutné zvážit, jak se na letiště dostat. Pendlovat pomocí MHD není s nabalenými kufry zrovna příjemné, taxík se zase nehezky prodraží, a tak většina lidí volí osobní automobil. Oč rychleji a pohodlněji se na letiště dostane, o to větší problém ale nastává na místě, kam auto zaparkovat. Obíhání volných parkovišť je náročné na čas i na nervy a ruku na srdce, odstavit zde auto na pár dní není zrovna nejlevnější. Komfortní řešení ale existuje.

Projekt smileparking.cz spojil příjemné a užitečným a přestavil cestujícím službu parkování pomocí kurýra. Ten bude čekat na váš vůz přímo na parkovišti T1+T2 u hotelu COURTYARD Marriott, kde si kurýr vaše auto převezme, sejme z vás starosti, kam s autem a pojede ho zaparkovat na hlídanou plochu. K dispozici pro vás máme venkovní plochy i kryté garáže. V den vašeho nahlášeného příletu vám zase auto přistaví zpátky. Parkovat na pražském letišti ještě nebylo nikdy jednodušší.

 

Auto na parkovišti nemusí zahálet

Během doby, kdy na vás bude auto v Praze čekat, si můžete objednat služby mytí a čištění. Během parkování je na auto dohlíženo z 15 HD kamer, které bezpečně pokryjí 97% parkovací plochy. Plot s ostnatým drátem je zajištěn infračerveným bezpečnostním systémem proti narušení. Fyzická ostraha celý prostor neustále kontroluje po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu. Navíc jsou veškeré služby plně pojištěny až do výše 3 milionů korun.

Objednání probíhá na internetu, stejně jako kalkulovaná cena za služby. Zákazník tak rovnou vidí, jaká částka se ho týká. Zaplatit může při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.