25151707 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Prach, nečistoty dlouhodobě řeší impregnace oken. Mytí, čištění fasád, výškové práce Brno

Už tak máme dům dost blízko u silnice, navíc u silnice, kde není malý provoz, takže o prach na oknech nemáme nouzi. Mytí oken tedy začínala být moje noční můra. K tomu všemu se navíc přidali silničáři s tím, že přímo před naším domem začali silnici opravovat. No, dobrý nápad. Okna tedy nebudu muset mýt vůbec, protože to očividně nebude mít ani žádnou cenu.

Trochu mě to deptalo. Na úklidu si totiž vcelku potrpím. Někdy jsem možná až moc pečlivá, což mě také dohnalo k tomu, abych za každou cenu našla řešení této situace, aniž bych okna musela mýt snad každý den. Řešení se zanedlouho našlo. Na internetu jsem objevila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Brno, mytí oken, výškové práce.  Zaujala mě díky své nabídce nano impregnace oken.

O takovémto způsobu ochrany oken jsem nikdy dříve neslyšela. Stačilo si jen s firmou A SERVIS LIPKA domluvit termín. Pracovníci přijeli a dali se do práce. Impregnace se nanášela pouze z vnější strany oken. Jak jsem byla poučena, zabraňuje usazování nečistot, takže všechen prach raději půjde o dům dál, než aby ulpíval na mých oknech. Impregnace navíc vydrží velmi dlouho. Ani jsem tomu nemohla uvěřit. Nebudu už muset okna tak často mýt, od mytí teď totiž budu mít dovolenou. To znělo vážně skvěle. Pracovníci firmy byli velmi brzo hotovi a já už se nemohla dočkat na ověření výsledku jejich práce.

Nano impregnace opravdu funguje tak, jak bylo řečeno. Nemůžu si firmu A SERVIS LIPKA vynachválit. Také ji vyzkoušejte a budete jistě spokojeni.

Hloubková dezinfekce a čištění koberců a sedaček Brno

Jsem velkým milovníkem zvířat a mám doma pejska, ale je to starost a hromada práce navíc, to je pravda. Ale rozhodně taková, která za to stojí. Ale bohužel jednou měl můj pes střevní potíže, takže jsem s ním musel ven pořád, aby se mohl vyvenčit, ale i tak to někdy nevydržel a skončilo to na koberci. A vydrhnout to tedy opravdu nešlo, nehledě na to, že to bylo hrozně cítit, a mohl jsem to čistit, čím jsem chtěl, ale „vůně“ i tak nevyčichla. Nakonec jsem to vzdal a řekl si, že si na to nechám najmout nějakou úklidovou firmu.

36721105 - close-up of red wine spilled from glass on carpet

Sedl jsem si proto k internetu a hledal firmu, která měla dobré recenze. A objevil jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. A byl jsem s nimi fakt hrozně moc spokojený, protože koberce zbavili skvrn, které mi nešly vyčistit, a díky jejich dezinfekční roztok ještě hezky provoněl celý byt, tak hnusný zápach zmizel. Jejich pracovníci byli profesionální, a při čištění si dávali pozor, aby nikde nic nezničili, takže prostě nenajdu nic, co bych jim mohl vytknout.

A jelikož tato společnost nabízí další řadu úklidových služeb, rozhodně se na ni budu v budoucnu obracet i v jiných případech, než jen když budu chtít vyčistit koberce. Uklízení celkově nepatří k mým zrovna oblíbeným činnostem a jsem i pracovně vytížený, takže pokud se najde někdo, kdo to udělá za mě, jsem jedině rád.

Jejich ceny nejsou tak hrozné a koberce vydržely čisté dlouho, takže se ta investice určitě vyplatila, a už se na nikoho jiného obracet neplánuji, protože mi nabízí vše, co potřebuji. Proto všem tuto firmu a její službu čištění koberců Brno doporučuji.