CCC_kabelka_899_Kc_1_PP

Praktické, elegantní i rozverné kabelky

Kabelky pro zimní sezonu 2011/2012 kopírují tytéž trendy, jimž letos podléhá i styl obuvi. Najdete mezi nimi praktická zavazadla, krasavice s hadími vzory à la 70. léta, červené nositelky jedinečnosti, černou klasiku nebo rozpustilé „chlupáče“.

 

 

Kouzelné zavazadlo

CCC_kabelka_899_Kc_1_PPDoba je hektická a mnohým z nás už na celodenní pobíhání nestačí roztomilá kabelka, do které se vejdou jenom klíče, mobila kapesníčky. „V souladu s požadavkem prostoru letos letí kabely, které připomínají esteticky zmenšenou verzi cestovního zavazadla i se všemi jeho kapsičkami a přídavnými prostory,“ popisuje Roman Puchala, zástupce společnosti CCC Boty. Přehledně do nich rozmístíte cokoli od výše zmíněné soupravy, přes peněženku, zápisník, diář, sadu na úpravu líčení během dne, voňavku, krém na ruce i sluneční brýle až po netbook a hřejivou čepici. Objem navyšují i klasické černé elegantní kabelky, které se při zachování tvaru mírně zvětšují, aby se jejich nositelka nemusela uskromňovat ve svých požadavcích na to, co si vzít s sebou.

Rozsviťte mlhavou inverzi červenou kabelkou

CCC_kabelka_599_Kc__2PPS nástupem zimní sezony jako bychom se všichni zasmušili a zabalili do bund a kabátů tmavých barev. Pokud si netroufáte na oblečení jásavějších odstínů, můžete celý outfit rozzářit nápaditou červenou kabelkou. „Rudá přitahuje pohledy jako magnet a v tlumenější vínové variantě působí stále decentně,“ říká Roman Puchala ze společnosti CCC Boty. A hlavně – z původně nenápadného ošacení udělá náhle vyváženou kombinaci, která má šmrnc.Červené kabelky v sobě zrcadlí i výše uvedené trendy. Je už jenom na vás, zda si vyberete bytelné zavazadlo, pohodlnou brašnu, nebo solitér s výraznou texturou.

Hřejte si hada na rameni

S již zmíněným módním návratem 70. let jsou zpět i hadi, krokodýli a další oblíbení plazi, či spíše jejich kůže. Ochránci zvířat však nemusí tasit petice, jde totiž o detaily na obuvi, oblečení a především o kabelky z materiálů, které svým reliéfem či vzorováním kůži těchto obojživelníků imitují. „Jedná se o maximálně efektní doplněk na celou nadcházející sezonu. Navíc se na nich odráží i další letošní trend a to kombinace textur. Na jednotlivých plochách se tam rafinovaně střídá hadí vzor s hladkým či naopak zdrsněným povrchem,“ vysvětluje Roman Puchala.

CCC_kabelka_599_Kc_PPDomácí mazlíček

Stejně jako letos kožešina, huňatý beránek či přítulný plyš vykukuje téměř ze všech zimních bot, sladily se s tímto trendem i kabelky a psaníčka. A aby té měkkosti nebylo příliš, vstřebaly do sebe i drsnější motorkářské motivy jako spony, řetízky a cvočky. Skoro jako byste si vedli na vycházku své oblíbené domácí zvířátko, které přímo vyzývá k pohlazení.

A kdo by těm rozkošným chlupáčům dokázal odolat?