kose1_PP

Praktické doplňky pro milovníky pořádku

Není třeba představovat světoznámý nábytek IKEA, konkrétně knihovnu IKEA EXPERT nebo BONDE, která je nedílnou součástí obrovského počtu obýváků a dalších pokojů.

Dnes si povíme, jaký doplněk zvolit k ještě efektivnějšímu využití jednotlivých polic knihovny, více informací můžete nalézt na www.Kose-na-pradlo.cz.

 

 

Pořádek především

Knihovna EXPERT či BONDE je již koupena, po několika týdnech používání však člověk zjišťuje, že jí přece jen něco schází. Možná jste i Vy narazili na nevalný výběr košů, čili úložných krabic, díky kterým je možné uzpůsobit nejen vzhled knihovny, ale i navýšit její praktičnost. A jste-li úklidem a pořádkem posedlí, tento fakt jednoduše nemůže zůstat bez povšimnutí.

Úložné koše a krabice

A právě úložné koše a krabice patří mezi jedinečné  pomocníky pro utřídění věcí v policích knihovny. Vybírat  je možné z různých stylů a materiálů jako jsou vodní  hyacint, mořská tráva či různé kombinace materiálů.

kose1_PP          TAO-priroda-0002_PP

 Nemáte ji?

Nesmutněte, pokud vlastníte jinou knihovnu. Nikde totiž není psáno, že praktičnost nemůžete využívat i Vy – třeba padne jako ulitá i do ní.

Více informací a širokou nabídku naleznete v sekci úložné koše a krabice na www.Kose-na-pradlo.cz