Pravda o pojistkách

Pojištění je finanční produkt, který mívá mnoho proměnných. Jedni velebí záruky, které uzavřené smlouvy klientům skrze pojistné plnění dávají, druhým vrtá hlavou mechanismus, kdy, za jakých okolností a v jaké výši je vlastně pojistné plnění realizováno. Velmi rozdílně je pak vnímána otázka spoluúčasti, kterou má každá pojišťovna nastavenou jinak.

Právě v této chvíli se ocitá obyčejný člověk na holičkách. Jak se zorientovat v pojišťovací branži, když ty nejhlavnější podmínky jsou obvykle psané malým písmem? Pojišťovací agent obvykle odpovídá na nespočet klientských dotazů, ale nikde není zaručeno, že si budoucí pojištěnec vše vyloží správně a vybere si pro sebe ten nejlepší produkt. Podaná ruka, která pomůže najít soulad zájmů pojišťovny a pojištěnce, se jednoznačně hodí.

 

Černé na bílém

Jak jste na tom vy, dokáže s jistotou říct RIXO.cz. Transparentní zhodnocení, podložené objektivním posudkem, je velmi důležitým aspektem, o který je možné se do budoucna opřít. Je na každém osobně, pokud mu přijdou analyzovaná data vhod, uspokojí jeho nároky a utvrdí ho v tom, že je všechno v nejlepším pořádku, nebo si klient uvědomí, že má jeho pojistka určité rezervy. Pravdu o pojistkách odhalí RIXO index, který pravidelně porovnává nabídku pojištění na trhu. Bezplatná online pojišťovací služba, kterou RIXO poskytuje, prohlédne vaše elektronické dokumenty, zkontroluje je chytrým algoritmem i okem zkušeného odborníka. RIXO index nechodí kolem „horké kaše“ a ukáže černé na bílém. V případě, že narazí na negativa a nevýhodné podmínky, může doporučit, kde je možné čerpat podmínky výhodnější.

 

Aby vás nic nezaskočilo

Díky analýze RIXO vás již žádná pojistná událost nezaskočí a žádná pojistná smlouva nebude „španělskou vesnicí“ s mnoha otazníky. Jasné obrysy budou mít i procenta spoluúčasti, která tvoří gró pojistné výplaty. RIXO nekompromisně ukáže, jak výhodná a kvalitní smlouva je ta vaše.