Prázdniny s hudbou

Léto konečně přichází! A s čím je letní atmosféra spjata? Samozřejmě nedílnou součástí je horké letní počasí, odpoledne strávená u vody, venkovní sportovní aktivity a třeba také letní posezení s blízkými osobami. A dalším aspektem, který je méně zřejmý, ale přece jenom také dělá léto létem, jsou letní hity. Ne každý však dokáže ocenit rádiové skladby, které člověka doprovází na každém kroku ze všech rádiových stanic. Ale přesto možná i ty, při poslechu o pár měsíců později, ve vás vyvolají vzpomínky na léto a příjemnou prázdninovou náladu.

MA-16G_blue

Avšak nad poslech vlastnoručně sestaveného playlistu není. Mp4 přehrávač Orava MA-16G vám zprostředkuje hudbu přesně podle vaší aktuální nálady a rozpoložení a podle právě prováděné aktivity. Jiné songy dokreslí idylické chvíle na dece u moře, jiné vám poskytnout kulisu při cestování či dodají sil při běhu či jiné sportovní činnosti.

S tímto malým a lehkým společníkem s váhou pouhých 27 gramů se můžete vydat prakticky kamkoliv. S sebou si tak ponese nejen oblíbené skladby a rádio, ale také třeba videa či obrázky a fotografie. Disponuje 16 GB vestavěné paměti i možností vložení mikroSD karty. Kvalitní zobrazení fotografií zajistí 1,8“ LCD displeji s rozlišením 160 x 128 pixelů a s až 260 000 barvami.

MA-16G_red

Další praktické funkce, které nabízí, jsou diktafon, kalendář, stopky či budík. Ovládání je intuitivní a na jedno nabití přes USB či AC adaptér může být v provozu až 7 hodin.

Může být váš ve dvou různých barvách jen za 999 Kč.

www.orava.eu