32554623 - the blue carpet,shooting angle in obliquely.

Přehnali jste to s pitím a trápí vás kocovina? Zde jsou tipy jak na ni

Ať je jakékoli roční období, vždycky je spousta příležitostí k tomu dát si skleničku, nebo většinou právě více skleniček nějakého dobrého alkoholu, bez kterého by ta párty nebo večer prostě nebylo ono. Ale pokud to přeženete, může se stát, že se druhého dne probudíte s pořádnou kocovinou. A to snad nechce nikdo, protože to je tak trochu peklo na zemi.

Ale dá se jí snadno předejít, stačí dodržovat pár pravidel. A k těm nejzákladnějším snad patří alkohol zapíjet i čistou vodou. Hlava vás totiž ráno bolí často z jednoho jediného důvodu, jste dehydratovaní. Zní to až komicky, když jste toho večer tolik vypili, jenže alkohol opravdu není na žízeň. Pokud se vám to vymkne z ruky a během večera jste na vodu zapomněli, vypijte alespoň půllitru vody, a nebo ovocného džusu před spaním. Dalšími pomocníky vitaminy B a C v šumivých tabletkách (postačí i ty obyčejné). Ideální je dát si jednu tabletku před, jednu v průběhu a jednu ráno po akci.

Samozřejmě kromě bolesti hlavy trpí při kocovině žaludek. Důvodem je jeho překyselení. Tomu můžete částečně zabránit dvěma způsoby. Před pitím alkoholu si dopřejte mastnou večeři, žaludek se bude pak alkoholu lépe bránit. Pokud si zrovna na bramboráky se špekem nepotrpíte, tak je skvělou alternativou sklenice mléka.

Toto jsou asi nejzaručenější typy jak si ušetřit hlavu i žaludek. A kdyby to přece jen dopadlo zle a váš obsah žaludku skončil na koberci, tak pro to máme taky řešení. Kontaktuje úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 7, která vás za příjemnou cenu zbaví nepříjemných nečistot na koberci. Potom už po vašem alkoholickém řádění vážně nezbude ani památka.

Profesionální výškové práce Praha 4, čištění fasád od plísní a graffiti

Před několika měsíci jsem musela řešit velice nepříjemnou situaci. A sice, když se na venkovní zdi našeho baru objevilo graffiti. Docela dost jsem se toho bála, jestli to vůbec půjde dolů, protože jsme zeď neměli chráněnou antigraffitovým nátěrem nebo něčím podobným. Říkala jsem si, jestli to nebude stačit jen přetřít, ale jeden z kolegů mě varoval, že to určitě není žádné řešení, protože to prý vždycky prosvítá.

40561946 - abstract colorful graffiti patterns over old urban concrete wall, vintage tonal photo filter effect, retro style

Nakonec jsem zkusila najít někoho na internetu a zamlouvala se mi firma A SERVIS LIPKA, čištění fasád, výškové práce Praha 4, která se sice více specializuje na úklidový servis, ale nabízí i službu odstraňování graffiti Praha. Hned další den jsem jim zavolala, vysvětlila náš problém a domluvila se na termínu a ceně. V domluvený den přijeli tři pracovníci zajistit odstranění, kdy většinu graffiti dokázali odstranit a úplný zbyteček přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat, a potom po graffiti skutečně nezbyla už ani nejmenší památka. Odvedli perfektní práci a jsem s nimi fakt moc spokojená.

Po odstranění na zeď ještě nanesli antigraffitový nátěr, který zajistí, že příště už odstraňování půjde bez větších potíží a bude to méně finančně náročné. Dobré je i to, že pokud se vám graffiti na domě objeví a máte jejich nátěr, tak vám ho nejpozději do čtrnácti dnů přijedou odstranit a natřou vám novou vrstvu antigraffitového nátěru. Zaměstnanci jsou fakt moc milí a ochotní, a proto všem tuto firmu a její službu odstraňování graffiti Praha doporučuji, protože jsem si jistá, že vám s tímto problémem určitě pomůžou.