Překvapte ženu jedlými dárky, které jim přiveze donášková služba až domů nebo do práce

Už jste si vzpomněli, že se blíží MDŽ? Ano, 8. Března je tady, a tak spousta mužů přemýšlí, čím udělá ženě, kolegyni, kamarádce, milence či jiné ženě, radost letos. Můžete se nechat inspirovat na webových stránkách frutiko.cz, kde najdete mnohé dárky pro ženy k nejrůznějším příležitostem. Jsou krásné, chutné a Frutiko, společnost, která je vyrábí, zajistí krásný moment překvapení každé ženě, které dárek od vás povezou. Samozřejmě s vaším vzkazem nebo věnováním, budete-li si přát.

 

Originální dárek k MDŽ

Krásné a lahodné dárky k MDŽ potěší ženy mladinké, ve středním věku i seniorky. Nechybí sladké dobroty plné ovoce, čokolády i bonbonů v akci. Můžete tak za originální dárek příjemně ušetřit.

Furtiko.cz vyrábí ráno co ráno jedlé dárky v počtu asi 100 kusů, a díky svým dvěma pobočkám je rozváží po celé ČR.

Úspěch určitě sklidíte, když vaší milé ženě necháte přivézt dárkový koš pro ženu s ovocem a šumivým vínem. V hezkém proutěném koši bude ukryto šumivé víno Chenet Rosé, bonbony Mon Cheri a mnohé voňavé, čerstvé a sladké ovoce – ananas, kiwi, bány, jahody, jablko, hruška, pomeranč a hroznové víno.

Zvolit můžete i některý z dalších ovocných košů, pokud byste upřednostnili o kousek jiné složení. Nechybí ani zeleninové nebo zelenino-ovocné koše.

Dokonalost sama je i dort k Mezinárodnímu dni žen. Je tvořen lahodnými popcakes, bílou a tmavou čokoládou a sušenkou. Vypadá i chutná naprosto luxusně.

Nezbývá než se podívat na webové stránky frutiko.cz a vybrat své milé, mamince, kolegyni nebo třeba dceři lahodný dárek, který může mít mnoho podob. V den „D“ jí dárek přiveze sympatický kurýr až ke dveřím domu, nebo do práce či jinde, kde uvedete ve vaší objednávce. Můžete se těšit na její překvapení a určitě i okamžitou reakci.