Překvapte zimu a ušetřete třetinu nákladů za vytápění

Majitelé rodinných domů se každým rokem snaží zajistit ty nejlepší podmínky k vytápění svého obydlí. To, co se nestihlo v průběhu letní a podzimní sezóny, se už jen těžko dožene. Nezbývá nic jiného, než vyčkat a nechat se překvapit dalším vyúčtováním, nebo snad existuje způsob, kterého by se dalo využít?

Na malou chvíli zapomeňme na veškeré předsudky, společenské dogma a seznamte se s prověřenou stavební technologií. Systém Magmarelax dokáže snížit výdaje za vytápění až o třetinu. Při tom se jedná o finančně dostupné izolační řešení s rychlou návratností a možností přistoupit k realizaci bez ohledu na klimatické podmínky.

Základem systému je foukaná minerální izolace, která se aplikuje na nejcitlivější místo domu s nejvyšší hodnotou úniku tepla.

 

Foukaná minerální izolace, seznamte se

Společnost IP Polná nabízí rychlé řešení pro všechny typy budov. Základem celé operace je foukaná minerální izolace aplikovaná v místech nejvyššího úniku tepla. Už ze základní školy moc dobře víme, že teplo stoupá vzhůru, pokud mu tedy nezabráníme v průniku, dostane se podstatná část energie pryč z domu.

Majitelé se tak dostávají do začarovaného kruhu, kdy se požadovanou teplotu v interiéru snaží dohnat zvýšeným zátopem. Úniku nedokáže zabránit ani finančně nákladná izolace fasády, jelikož problém se stropem nikterak neřeší. Foukaná minerální izolace se dá využít třemi způsoby.

 

Minerální izolace střechy

Foukaná minerální izolace je ideální nízkonákladová technologie, kterou lze aplikovat i v těžko dostupných místech. Pro své charakteristické vlastnosti a způsob pokládky si dokáže poradit s libovolně složitým konstrukčním řešením. Pro svou nízkou hmotnost ji lze doporučit i ve starších domech s celkově oslabenou nosností střešní konstrukce. Minerální vlna se na místo určení dostává neinvazivní a zároveň velice šetrnou metodou.

 

Minerální izolace stropu

Systém Magmarelax je ideálním řešením pro rodinné domy s půdou. Foukaná minerální izolace se aplikuje do půdních meziprostor nebo dutin, kde zamezí dalšímu průniku tepla. Izolační vrstva minimalizuje ztráty o desítky procent a navíc se dá zhotovit během tří hodin za obvyklého chodu domácnosti. Navíc si vystačí jeden dělník, který minerální izolaci na požadované místo nanese hadicemi z míchacího vozu. Bez nepořádku a hluku si ještě téhož dne ověříte celkovou efektivitu izolačního systému. Na obvyklou teplotu interiéru se rázem dostanete za mnohem kratší dobu a se sníženou spotřebou energie.

Minerální izolace podlahy

Pokud chcete svou půdu zachovat v provozuschopném stavu, doporučujeme stropní systém Magmarelax. Získáte tak nejen úsporné řešení pro aktuální zimní sezónu, ale zároveň si udržíte využitelnost půdního prostoru pro libovolné účely. Stropní systém Magmarelax je tvořen nášlapnou vrstvou z OSB desek. Nejdříve vám bude zhotovena konstrukce, která se následujícího dne zaplní izolační hmotou. Půdní prostor získá ideální klima k vytvoření obytného prostoru i k sušení prádla nebo odkládání osobních věcí.

Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na adrese www.mojeizolace.cz nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 100 533. Zavolejte ještě dnes a získáte osobní návštěvu technika u vás doma, návrh řešení a nezávaznou kalkulaci služeb zcela zdarma.