Prémiový alkohol, který potěší každého

Blíží se narozeniny někoho z vašich blízkých? Chcete jej obdarovat vysoce kvalitním alkoholem, který nebude jen další „láhví” do počtu, ale skutečným chuťovým požitkem? Nevíte si rady s výběrem kvalitního alkoholu? Věnovat dárek v podobě alkoholu může být skvělým nápadem. Jen je potřeba zvolit správný druh alkoholu a nesáhnout po první láhvi, na kterou v obchodě narazíte.

 

Destiláty s chutí věků

V prvé řadě je nutné pamatovat na samotného oslavence. Nevybírejte alkohol podle toho, co chutná vám, ale podle toho, co má rád samotný oslavenec. Kvalitní destiláty pak najdete v každé kategorii, ať už se jedná o rum, whiskey, gin, bourbony, cognacy či likéry. Už správným výběrem typu destilátu máte z půlky vyhráno.

 

Vybírejte podle data narození oslavence

Pokud si nejste jisti, zda vybrat spíše zemité tóny, nebo raději ovocné chutě, či kořeněné směsi, můžete vybírat ještě dle jiného kritéria – data narození samotného oslavence. Dozajista udělá obdarovanému velkou radost, pokud dostane prémiový alkohol, který byl vyroben v roce jeho narození. Je to takový drobný detail, který každého zahřeje u srdce.

 

Pro gurmány

Jestliže je oslavenec skutečným znalcem alkoholu a rád si vychutnává ty nejraritnější kousky, můžete sáhnout po alkoholu té nejvyšší možné kvality. Takové destiláty jsou sice o poznání dražší, ale zato vynikají skutečně unikátní chutí. Vybírat ale můžete i destiláty v originální lahvi nebo v dárkovém balení se skleničkami.

Nejširší sortiment kvalitních destilátů najdete na e-shopu 1er.cz. Naleznete zde tvrdý alkohol v různých cenových kategoriích, včetně dárkových balení. Vyberte pro své blízké láhev, na kterou nebude jen sedat prach, ale kterou si oslavenec skutečně vychutná.