Přemýšlíte o nových matracích? Což takhle matrace z líné pěny?

Abychom se každou noc dobře vyspali, je potřeba, abychom dbali na několik základních pravidel. Chodili spát v pravidelnou dobu, nebyli přejedený, vyvětrali a zatemnili jsme, oblékli si pohodlné pyžamo, nečetli jsme a nesledovali před spaním akční žánry, příliš jsme nesportovali nebo nepracovali, ale také, abychom ulehali na kvalitní matraci a do peřin oděných do příjemného povlečení. Zaměříme se na matrace.

 

Seznamte se s matracemi z líné pěny

Nikdo učený z nebe nespadl, jak se říká, a tak je potřeba si matrace z paměťové líné VISCO pěny nejdříve představit. Dík svým vlastnostem jsou nejprodávanější. Hodí se pro zájemce jakékoli výšky i pro spánek v jakékoli poloze, protože dokáže skvěle vytvarovat kontury těla. Paměťová líná pěna se nachází pouze u tvarovací vrstvy matrace. Opornou vrstvu tvoří u matrací z e-shopu spime.cz jen studená pěna, jako jediná nabízí výbornou prodyšnost, životnost i komfortnost.

Co se týče délky životnosti materiálu, tu určuje objemová hmotnost, a to jak u horní vrstvy líné pěny, tak i u spodní studené pěny. Tato hustota materiálu je počítána jako hustota pěny v kilogramech na metr kubický. Kvalitní matrace z líné pěny můžete vyzkoušet v prodejnách na Moravě i v Čechách.

 

Matraci si vyzkoušejte

Proč nakupovat přímo v prodejně a zajet si třeba na matrace Ostrava, Praha, Brno, nebo třeba Hradec Králové, má svá opodstatnění. Nejlepší je si na matraci lehnout, zkusit si, jak je tvrdá, jak se nám leží na rozdílných typech matrací atd.

Pokud si nejste jisti výběrem tvrdosti, zvolte třeba zdravotní matrace, které jsou z každé strany jinak tvrdé. Dle potřeby si ji doma jednoduše vyměníte. Stejně tak je vhodné vybírat každému partnerovi matraci zvlášť. Může mít totiž zcela jiné požadavky a představy o tom, jaká by měla být.