Pozvěte si renomovanou firmu a nechte si udělat kvalitní odhlučnění bytu či místnosti

Kdo z nás by se alespoň někdy nesetkal s tím, že je rušen okolím. Pokud se nám to děje jen ojediněle, nepůsobí nám to problémy. Ale už v případě, že nad námi tři měsíce soused rekonstruuje byt, považujeme to za nepříjemné, otravující, obtěžující. Jestliže vás sousedé „zlobí“ dlouhodobě, může to mít vliv na vaše zdraví, a je potřeba nechtěný hluk řešit.

 

Kvalitní odhlučnění stěn, stropu, podlahy…

Spolehlivou a zkušenou společností, která se zabývá odhlučněním jakéhokoli hluku, a to již od roku 2011. Jejich tým je kompletní a ucelený, společně vždy navrhnou to správné řešení pro odstranění toho či onoho typu hluku. Realizovali už více než 3 000 úspěšných projektů, zlepšili život mnoha lidem.

Mezi nejžádanější odhlučnění patří to v bytech, kdy nám znepříjemňují žití někteří ze sousedů. Jestliže není se sousedy valná řeč, nebo mají malé děti a hluk není možné zcela řešit, je tady vždy možnost, jak si nechat svůj byt odhlučnit. Sice přijdete o nějakou část užitné plochy, ale to jistě za klid, který získáte, stojí.

 

Už vám nebude vadit dusot dětí v podkroví

Nejen spodní sousedy bude šetřit žádaná kročejová izolace. Jde o zvukovou izolaci podlahy proti hluku od chození, dupání, sunutí židlí… Někdy je podlaha odhlučněna nevhodnými materiály, jindy je zcela podceněna. Běžné izolace, zvláště ty tepelné, mají potíže kvůli zvuku s nízkou frekvencí a neumí hluk dostatečně eliminovat. Zvuky s nízkou frekvencí, to je právě buchot, dupot, chůze, potřebují materiál izolace pro nízkou frekvenci hluku.

Nejúčinnější je řešit kročejovou izolaci hned při výstavbě, tak je nejúčinnější, umístí se pod potěr. Lze ji ale umístit i pod OSB desku, nášlapnou vrstvu jako parkety, vinil atd., koberec i dlažbu.

Oslovte potichu.cz a zbavte se hluku co nejdříve.