Přeprava lyží autem

Zimní sezóna na sebe nenechá již moc dlouho čekat. Každým dnem se může strhnout klimatická abnormalita v podobě bílého poprašku. Někdo si přitáhne deku výše k bradě, uvaří horký nápoj a ti další vyrazí do hor za lyžováním. Jste však připraveni úplně na všechno? Nyní se neptáme na důkladné zabalení všech důležitých potřebností a pomůcek. Dokonce nás ani nezajímá velikost vašeho zavazadla nebo zavazadlového prostoru automobilu. Pro maximální komfort přepravy lyžařské výbavy jsou nosiče na lyže přímo nepostradatelnou součástí každého horského dobrodruha. Jak jste na tom vy a nosiče?

Rodinný nosič na 4 páry lyží

Představme si mimořádně kvalitní nosič na 4 páry lyží, který je určen pro početnější skupinu lidí. Jedná se o skvělou pomůcku pro rodiny i přátele. Mezi nejpopulárnější nosiče v této kategorii jednoznačně patří Mont Blanc EasyGo Ridge spadá pod zastřešení renomovaného švédského výrobce.

Přepravit na něm lze jak 4 páry lyží, tak i 2 snowboardy. Moderní technologická inovace dovoluje bez nářaďovou montáž nebo upevnění za pomocí C-drážky. Chytré řešení v oblasti zvýšené polohy nosičů umožňuje položit snowboardy na sebe. Není tedy nutná žádná zvyšovací podložka. Švédský výrobce garantuje bezpečné a především pevné uchycení bez jakéhokoliv poškození nákladu.

Nosič na snowboardy

Jezdíte naopak se svými kamarády sjíždět hory na prknech? Určitě se zaměřte na nosič na 4 snowboardy, který vám poskytne optimální podmínky pro bezpečný převoz. Uchycení do gumových profilů je šetrné k nákladu, takže obavy z poškození výbavy jsou naprosto bezpředmětné.

nosič1Při manipulaci s odjištěním páky budete překvapení snadností celého systému. Dokonce si nebudete muset sundavat ani rukavice. Nosiče na lyže nebo snowboardy Mont Blanc patří ke špičce ve svém oboru. Chtějte pro svou přepravu opravdu kvalitní produkt bez jakýchkoliv kompromisů.