zahradni-pergola-632-374-4

Připojte ke svému domku i pergolu

Zima se blíží ke svému konci a začne opět jarní období teplých a slunečných dní. Pergola je jistě ideálním místem pro posezení, když přijdou první slunečné dny. Pokud vyberete také správný druh pergoly, může pergoly také ozdobit vzhled vašeho domu. Stačí pouze si vybrat pergolu, která bude vyrobena ke zdi domu.

 

 

 

Z domu rovnou pod pergolu

Výhody pergoly, která je postavena ke zdi domu je mnoho. V případě špatného počasí můžete do pergoly klidně vejít, aniž by vás zasáhl déšť. Tyto pergoly se totiž nejčastěji staví v místech, kde jsou v přízemí domu osazené balkónové dveře. Můžete přímo z vašeho domu vylézt suchou nohou přímo pod střechu pergoly. Pod pergolou budete také chráněni před vnějšími vlivy a budete si užívat čerstvého vzduchu. Ostatní druhy pergol tento komfort nezajišťují.


 zahradni-pergola-632-374-4   zahradni-pergola-632-374-6

 

Delta Svratka má mnoho druhů pergol ke zdi

Jestli plánujete realizaci pergoly ke zdi, spolehněte se na společnost delta Svratka. Tato firma se soustředí na stavbu zahradních domků a pergol a v tomto oboru již nashromáždila velké množství zkušeností. Získané zkušenosti umožňují firmě poskytovat zákazníkům širokou nabídku všech druhů dřevostaveb. Pergoly ke zdi nejsou výjimkou. V sortimentu těchto pergol najdete velké množství modelů a typů, které se liší v rozměrech i vzhledu.


zahradni-pergola-realizace-4x520_03   zahradni-pergola-realizace-430-350_sindel_o_03

 

Můžete vybírat pergoly s rovnou i zkosenou střechou. Pergoly se standardně vyrábí až do rozměrů 400x570cm. Tyto pergoly jsou samostatně stojící a nezasahují do konstrukce domu. V případě potřeby je možné vyrobit i pergolu atypických rozměrů.

 

Kompletní nabídku pergol ke zdi naleznete na www.deltasvratka.cz.