Speciální gel po holení IRSHA přináší úlevu a ochranu

Holení patří dnes k téměř každodennímu standardu každé ženy. Každá krásná žena chce mít krásnou a hebkou pokožku bez chloupků. Někdy je to ovšem obtížné, protože pokožka je citlivá a častým holením se může narušit. Naštěstí ale existuje efektivní pomoc. Představujeme speciální, ochranný gel po holení IRSHA…

 

 

 

Má přírodní složení

Ochranný gel po holení IRSHA je produktem českého výrobce přírodní kosmetiky – společnosti Irel. Stejně jako jiné produkty této značky, přináší ochranný gel po holení IRSHA funkční přírodní složení, které je šetrné k lidské pokožce a zároveň efektivní. Gel IRSHA obsahuje hlavně funkční složky – oleje se středními řetězci, které se rychle vstřebávají a nezanechávají na pokožce pocit mastnoty nebo lepivosti a řadu dalších složek.

 

IRSHA obsahuje také panthenol

Gel IRSHA obsahuje také látku panthenol, která pomáhá k účinné regeneraci pokožky. Přispívá i k hojení drobných ranek, které mohou při holení nebo třeba depilaci vzniknout. Gel IRSHA obsahuje i látky, které vytváří na pokožce neviditelný ochranný povlak, který zabraňuje tomu, aby se na pokožce množily nebezpečné baterie a nedocházelo tak ke vzniku kožních infekcí.

 

Úleva přichází téměř ihned

Ochranný gel IRSHA má jemné složení, do pokožky se lehce vstřebává a zanechává ji krásně jemnou. Hlavně díky přírodnímu složení pokožku nedráždí, právě naopak – přináší příjemnou úlevu a to téměř okamžitě po aplikaci.

 

Najdete ho nabídce na www.irel.eu