Připravte si domácí jogurtovou zmrzlinu. Je to jednoduché!

Chtěla byste sobě i svým známým připravit v horkém letním dni vlastnoručně vyrobenou zmrzlinu nebo lahodnou ledovou kávu? Nemáte čím? Vyzkoušejte tyčový mixér MixSy a uvidíte, že je to velice jednoduché!

{jcomments off}

 

 

MixSy je multifunkční tyčový kuchyňský mixér, který seká, hněte, šlehá, mixuje, mele, strouhá, míchá, rozmělňuje, drtí a maximálně tak šetří váš čas strávený v kuchyni.

Ovoce (event. s ledem) a cukr rozmixujeme nožovou hlavou. Postupně přidáváme jogurt a zmrzlinu mícháme pomocí nástavce na míchání.

Zmrzlinu podáváme ihned ozdobenou lístkem máty, ovocem a křupavou oplatkou. Nádherně vypadá servírovaná v nápojové soupravě Baron (na úvodním obrázku).

MixSy se dodává se čtyřmi vyměnitelnými nástavci, procesorem (mlýnkem) a speciální nádobkou o objemu 800 ml, která vám poslouží zárověň jako odměrka. Vše je uloženo ve velmi praktickém pouzdře, které můžete upevnit na zeď a šetřit tak místo na kuchyňské pracovní desce. Stačí jen vybrat nástavec a jde se na věc!

 

Povzbuzující ledová káva

•  0,5  l  studeného  mléka  •  1  porce kávové zmrzliny • 1 dcl vychlazené černé kávy • cukr dle chuti

 

Všechny  suroviny  smícháme  a  pár  vteřin mixujeme pomocí nástavce na míchání MixSy. Pokud nemáte suroviny studené, přidejte trochu ledové tříště, kterou můžete vyrobit opět pomocí MixSy – s nástavcem nožová hlava snadno rozdrtíte kostky ledu. Ledovou kávu podáváme ihned, doporučujeme nápojovou soupravu King s termošálky (na obrázku).

MixSy má ergonomický tvar, snadno se používá a obsluhuje i při těch nejnáročnějších úkolech. Po použití jej lze jednoduše uložit do držáku na zdi, ve kterém jsou umístěny také všechny jeho nástavce. MixSy je lehký a silný – váží pouhých 925 gramů a má 2 rychlosti: rychlost I je určena pro všechny nadýchané pokrmy a pro pokrmy připravované v malém množství. Rychlost II využijete pro všechny husté a pevné ingredience a pro pokrmy chystané ve velkém množství.

 

Více informací o MixSy a dalších výrobcích Zepter se dočtete na www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz. Zúčastněte se ukázky vaření v nádobí Zepter, při které si můžete vyzkoušet také práci s mixérem MixSy.

Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1.

Hrajte ve Velké milionové hře Zepter 2012 o automobil Škoda Octavia 1.6 TDI a Zepter ceny za více než 1 milion Kč! Více na www.zepterhra.cz.