Pro mě je králem vánočních dárků živý kolagen

O kvalitě a poselství vánočního dárku nerozhoduje cena, ale péče a starostlivost, které jeho výběru věnujeme. Měl by vyjadřovat zájem, který o své nejdražší projevujeme a lásku, jež vydrží mnohem déle než prchavé období vánočních svátků. A co by mohlo být lepší, než darovat pod stromeček kousek zdraví?

Pro mě je králem vánočních dárků živý kolagen, říká Eva Sojková, zakladatelka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ.

Můj 89letý tatínek dostane kolagenové kapsle s živým kolagenem INVITA ACTIVE ve výhodném balení. Dostává je ode mě pravidelně nejen na Vánoce.

Živý kolagen aktivně podporuje funkci kloubů a pojivových tkání, regeneruje, omlazuje a působí i na mentální činnost mozku. Je krásné pozorovat, jak kolagen pomohl ulevil jeho zatěžovaným a namáhaným kloubům a jak mnohem lehčeji chodí. Také mu lépe mu zaostřuje zrak, barva očí je sytější a vrásky  jemnější. S radostí jsem uvítala, že se zbavil apatie, mozek mu skvěle pálí, dlouze vypráví a o všechno se znovu živě zajímá………..
Prostě život ho opět baví. Stejně jako plastického chirurga doc. MUDr. Jana Měšťáka CSc., který živý kolagen ode mě dostal k 70. narozeninám.

Invitu dostane i můj 60letý  bratr. Ozvalo se mu staré zranění po bouračce a velmi těžce se mu chodilo. I jeho postavil kolagen na nohy a vrátil mu naději, takže pod stromečkem mu rozhodně nesmí chybět.

Invita ještě určitě potěší i mé nejbližší kamarádky a kolegyně. Jednu z nich dokonce náš kolagen ušetřil od plánované operace výměny kloubu. Moje sestra – dětská lékařka – dostane ke kolagenovým kapslím INVITA SKIN BEAUTY ještě kolagenovou masku s 24 karátovým zlatem, kterou si moc přála.

A věřte nevěřte – INVITU ACTIVE spolu s vitamínem C  PLUS a kolagenem FACE na obličej dostanu i já od svého syna Marka. Dobře ví, že pro mě to je dárek nad dárky. A já vím, že až budu jednou babička žijící pouze z důchodu, bude mi i on dávat živý kolagen, tak jako ho dávám svému tatínkovi já. Bude to dělat vlastně pro sebe – nebudu jen naříkat kvůli bolesti zad a kloubů, nebudu předčasně zestárlá, nevrlá a co je důležité – pro něj – BUDU SOBĚSTAČNÁ. A to je víc, než jen obyčejný dárek k Vánocům. Dodává s úsměvem Eva Sojková, která je i v 62 letech plná energie a optimizmu.

 

LOGO