Proč bohatí také investují do zateplení?

Tepelné ztráty domácností jsou problémem, který trápí většinu majitelů objektů v České republice. Každoročně na tepelných ztrátách doslova vyletí oknem (ale i dveřmi, stropem, střechou a fasádou) několik milionů korun. Každý by chtěl tuto situaci změnit a to dokonce i ti nejbohatší z nás, kterým na nějakých pár tisících vůbec nezáleží. Proč i movití lidé investují do zateplení? Především pro zvýšení komfortu bydlení a také proto, že mají rádi investice, které se vrátí.

Chytrá investice – investice do stropů

Každý rodinný dům a objekt je tvořen vnější obálkou – podlahy, stěny, okna a dveře, strop a střecha. Některými částmi uniká teplo více (okna) a některými zase méně (podlahy). vzduch se ale chová podle základních fyzikálních zákonů, když je teplý – vždy stoupal, stoupá a bude stoupat ke stropu. Jestliže není strop dobře izolovaný, projde na půdu a uteče z domu pryč. Všichni, kdo mají zájem o účinné zateplení, věnují pozornost právě stropům.

S izolací MAGMARELAX® lze dosáhnout nejlepších výsledků

Foukaná izolace MAGMARELAX®  je vyráběna roztavením čediče nebo skla. Následně je tato hmota vyfoukána a jsou zušlechtěna její vlákna. Vzniká tak kompaktní vysoce chemicky odolná a protipožární izolace. Díky mikroskopickým vzduchovým mezerám, které zajišťují nízký prostup tepla, má skvělé izolační vlastnosti. V případě aplikace této izolace do prostor domu foukáním, máme jistotu, že se dostane skutečně všude, a to i do jinak zcela nepřístupných míst a dutin.

3 hodiny a už šetříte

Nemusíte se bát, že by se s využitím foukané izolace MAGMARELAX® váš dům proměnil na staveniště.
Nebude nutné ani vyklízet prostor půdy, pro aplikaci materiálu postačí několik přístupových otvorů v podlaze na půdě, které navíc vytvoří sama firma. V případě půd bez podlah je vytvořena jen souvislá vrstva materiálu. Specialistou na tento druh zateplení je společnost IP Polná. Práce půjdou zcela hladce a vy si třeba můžete pít oblíbenou kávu nebo sledovat film.
Za tři hodiny je hotovo. To pro vás znamená, že okamžitě začínáte šetřit a již první večer budete muset přenastavit váš domácí termostat na nižší hodnoty.

Další služby nabízené společností IP Polná

  • DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky
  • POSOUZENÍ DOMU z hlediska úniků tepla se širším zaměřením na strop
  • SONDY A TERMOKAMERA pokud je třeba a jsou vhodné klimatické podmínky
  • OTEVŘENÍ KONSTRUKCE technologické otvory pro aplikaci
  • VÝPOČET A NÁVRH IZOLACE
  • MATERIÁL špičkové kvality ve všech variantách přímo v konstrukci domu
  • REVIZNÍ LÁVKY NEBO CELÝ STROP pokud je třeba (označení produktu – SSM)
  • ZÁVĚREČNÝ ÚKLID profesionální jednání a vlídný přístup
  • NADSTANDARDNÍ ZÁRUKA pro rodinné domy
  • SJEDNÁNÍ ÚVĚRU ZDARMA

Nechte si zjistit výši investice

Měli byste zájem o izolaci stropů? Chcete vědět, kolik by vás tento krok stál peněz? Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář přímo na stránkách IP Polná. Na telefon se vám v krátké době ozve technik. Ten zcela bezplatně a ve vámi zvoleném čase přijede a posoudí váš dům a zejména strop. Navrhne to nejvhodnější řešení podle vašich potřeb a spočítá izolace a také výši investice.