Proč je izolace stropu lepší než cokoliv jiného

Někdo dává přednost všeobecně platným pravidlům a nemá potřebu si prověřovat, zda existuje lepší, rychlejší nebo levnější řešení, Něco podobného se objevuje i v oblasti výběru správného systému izolace. Na tuzemském trhu se nabízí hned několik stavebních systémů, ovšem vyznat se v nich je už z pohledu laika obtížnější. V tomto článku se podíváme, co je foukaná minerální izolace a jaké výhody přináší.

 

Magmarelax – foukaná minerální izolace

Foukaná minerální izolace není žádnou horkou novinkou, ale prověřenou technologií ze severských zemí, kde jsou požadavky na funkčnost izolace o dost náročnější, než je tomu v našich klimatických podmínkách. Pokud by tedy izolační systém nebyl sto procentně funkční, určitě by neobstál a nedostal by se pozvolna do celého světa. Foukaná minerální izolace je aplikovaná během několika málo hodin a okamžitě připravená snižovat únik tepla z domu. To přece stoupá vzhůru, takže izolovaný strop tomuto úniku zabraňuje.

I přes to, že jsou v severských zemích mrazy mnohem tužší, i v našem kraji je nutné topit. Výdaje za teplo pak patří k těm největším položkám v rodinném i firemním rozpočtu bez ohledu na tuhost zimy – topit se totiž musí každý den.

 

Proč se rozhodnout pro izolaci Magmarelax

Foukaná minerální izolace Magmarelax zabraňuje úniku tepla z domu a spoří až 30 % nákladů ročně za vytápění. V místnostech těsně pod střechou se navíc zbavíte nepříjemného pocitu přehřátého prostoru. V případě požárů se zvyšuje bezpečnost domu, jelikož minerální izolace je vůči hoření odolná. Díky unikátnímu systému foukání se izolační materiál dostává do všech zákoutí a netvoří se žádné tepelné mosty. Celá operace nezabere více jak několik hodin a po ukončení nenaleznete v okolí výkonu žádný nepořádek. Návratnost nízké investice do izolace stropu se vám vrátí do 4 až 5 let.

Pokud vás zajímají i další informace o tomto unikátním řešení izolace, navštivte internetové stránky společnosti IP Polná.