Cute woman with dogs in beauty nature scenery

Proč je kloubní výživa pro psy natolik důležitá

Zdravé klouby a pevné nechátrající kosti jsou jasným předpokladem pro spokojený život do pokročilého věku. Bolesti při každém kroku znemožňují běh a tím je váš pejsek okrádán o nejpřirozenější pohyb. Věnujte této oblasti dostatečnou pozornost a poskytněte svým čtyřnohým mazlíkům větší pozornost. Kloubní výživa pro psy je základem pro spokojený pohyb bez zbytečných bolestí. Naprosto stejná kritéria platí i u lidí. Určitě vás už někdy bolela záda, pejsci mají naprosto stejné potíže a potřeby.

Kvalitní a vyvážená strava nestačí?

Nakupujete superprémiová nebo snad holistická krmiva za ty největší částky? Možná proto nabýváte dojmu, že vás pejsek už nic jiného nepotřebuje a je zajištěn správný růst a vyváženost jeho stravy. Opak je pravdou ani ty nejkvalitnější granule nedokážou nahradit specifické doplňky stravy určené přímo pro zachování zdravého pohybu. Kvalitní krmiva samozřejmě obsahují určité množství minerálních látek, sacharidů, tuků a bílkovin, ovšem stále nepokrývají potřebné množství živin, jakou nabízí kloubní výživa pro psy.

Doplňky stravy od útlého věku

Lidé se v drtivé většině případů obracejí na svého doktora až ve chvíli, kdy je problém na světě. Preventivní opatření se příliš nenosí. Buďte alespoň u svého pejska trochu pečlivější. Kloubní výživa pro psy je vhodná už pro ty nejmenší, kde splňuje všechny předpoklady preventivního opatření a radikálně tak prodlužuje aktivní věk a spokojený pohyb do vyššího věku psů. Mezi nejlepší přípravky jednoznačně patří například doplňky stravy Canvit, které jsou vyrobené s maximálním ohledem na potřebnou dávku všech důležitých živin. Výběr správné kloubní výživy děláme podle typu psa, jeho dědičných předpokladů k onemocnění a rovněž dle stáří psa. Investujte do své pejska několik málo korun a zajistěte mu spokojený a vitální život.