Kvalitní šampón a správný hřeben dělají divy

Nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. O vlasy je potřeba pečovat a dopřát jim kvalitní péči. V dnešní době patří mezi nejpoužívanější přírodní kosmetiku pro vlasy vhodně zvolené druhy šamponů, kondicionérů, vlasových masek, ale třeba i gelů nebo tužidel pro další úpravu.

Velkou oblibu si získala také přírodní kosmetika, která vám slibuje výrobky bez parabenů, parafínu i alkoholu, syntetických barev a vůní. Pokud chcete svým vlasům dopřát opravdu kvalitní péči, vyzkoušejte produkty firmy Pevonia Botanica. Velkou výhodou těchto výrobků je také to, že nejsou testovány na zvířatech.

 

Jak si vybrat ideální šampon

Prvním krokem, jak mít krásné vlasy, je správná volba šamponu. Je důležité vědět, jestli máte suché, mastné nebo poškozené vlasy. Mimo jiné vás mohou trápit lupy nebo si vlasy umýváte opravdu často, proto potřebujete co nejšetrnější péči. Na základě vámi zvolených parametrů si můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních produktů, ověřených značek a oblíbených vůní.

Můžete zvolit i suchý šampon, který slouží i pro objem nebo naopak zvolit variantu pro snadnější rozčesávání. Přírodní šampony značky Alterna dokonce absorbují jemný maz, který se tvoří ve vlasech a toto dokáže rychle a jednoduše odstranit. Oblíbenými produkty jsou také šampony s kaviárem, které vlasy osvěží i rozzáří.

 

Zázrak jménem kondicionér

Dalším neméně důležitým krokem je kondicionér nebo balzám. Na tuto péči rozhodně nezapomínejte. Vlasy, které umyjete šamponem, jsou sice čisté, provzdušněné a také zbavené nečistot, ale jsou v tuto také chvilku nechráněné a bez použití kondicionéru se vám mohou třepit nebo dokonce lámat a špatně rozčesávat. Kondicionér nebo vlasový balzám má za úkol vlasy obalit a poskytnout maximální ochrannou péči.

Pevonia Botanica nabízí opět velké množství vhodných produktů značky Alterna. Vyberte si opět kondicionér podle toho, jaké máte vlasy. Můžete zvolit kondicionér nebo balzám pro jemné vlasy, pro snadné rozčesávání nebo pro vlasy poškozené žehlením nebo jinou náročnou úpravou.

 

Vlasový styling

Mimo jiné můžete použít i vlasovou masku nebo zábal. Tato hloubková péče vám pomůže vlasy rychleji regenerovat a brzy se na vašich vlasech projeví. Luxusním a vhodným dárkem pak může být i Set produktů s kaviárem, který potěší každou ženu. V nabídce firmy Pevonia ovšem nechybí ani výrobky pro muže. Kromě dámské řady je připravena i pánská řada produktů. Muže tak příjemně překvapí přírodní gely, laky nebo samotné šampony a kondicionéry.

Výběr správného hřebenu

Pokud chcete, aby vaše byly nejen krásné, ale i zdravé, tak nezapomínejte ani na výběr správného hřebenu. I náročné potřeby rozhodně uspokojí například kartáč pro zdravé vlasy Air Motion White. Tento revoluční kartáč vlasy netahá a je tak právem oblíbeným nástrojem mnohým stylistů a profesionálních kadeřníků.