Proč jsou garážová vrata Lomax jedničkou na českém trhu?

Výrobců garážových vrat na českém trhu je velké množství. Ovšem pouze jeden může být největší. Tím je společnost Lomax. Firma Lomax je největším českým výrobcem garážových vrat. Kromě toho se také soustředí na výrobu předokenních rolet, plotů a bran. Garážová vrata ovšem tvoří největší část sortimentu Lomax. Vybírat můžete z široké škály produktů.

 

 

Lomax si všechny části garážových vrat vyrábí sama

Většina společností, které se soustředí na výrobu garážových vrat si nechává jednotlivé části vrat vyrobit u různých společností. Většinou se tak spíše soustředí na jejich sestavení a montáž u zákazníka. Společnost Lomax si ale vše vyrábí sama. Nejdůležitější součástí pro garážová vrata jsou totiž panely. Od roku 2000 si společnost vyrábí veškeré panely pro sekční vrata sama.

 

Přednosti garážových vrat Lomax

Garážová vrata LOMAX mají velké množství předností, které jim zajišťují post jedničky na českém trhu. Mezi hlavní patří velikost sortimentu a jeho kvalita. Výroba garážových vrat probíhá výhradně z vysoce kvalitních materiálů za pomoci moderních technologií. Všechna vrata jsou vyráběna tak, aby dokázala splnit požadavky moderní doby a to i v případě velmi náročných klientů a podmínek. Vzhled garážových vrat si také můžete volit podle vlastního uvážení. Na výběr máte širokou škálu imitací dřeva nebo více než 2 500 dalších barev.

 

Jaké druhy jsou v nabídce?

Společnost LOMAX svým zákazníkům nabízí v oblasti garážových vrat opravdu kompletní sortiment. Vybírat můžete garážová vrata sekční, posuvná, rolovací nebo průmyslová. Každý druh se hodí do jiných prostor a přináší jiné výhody. Sami si můžete zvolit, jestli dáte přednost klasickému ručnímu ovládání nebo pohodlnému dálkovému. Tuto možnost volby máte také v případě nákupu vjezdových bran LOMAX, které také najdete v sortimentu této společnosti.

 

Kompletní sortiment t garážových vrat LOMAX naleznete na www.lomax.cz.