Proč jsou gelové nehty lepší a jak je vytvořit doma?

Pokud chcete na své okolí působit dobře, musíte být vždy upraveni. Roli kromě oblečení a doplňků hrají i maličkosti, mezi které určitě patří i vzhled vašich rukou. Je třeba se zaměřit hlavně na nehty, které by měly vždy vypadat perfektně. Snadným způsobem, jak toho docílit, jsou právě gelové nehty. Jak si je snadno vytvořit i doma a jaké výhody mají?

 

Výhody gelových nehtů jsou tu i pro vás

Gelové nehty mají oproti úpravě nehtů klasickým lakem i před akrylátovými nehty hned několik výhod. Mezi největší patří jejich šetrnost. Pokud budete používat speciální gelové laky, vaše nehty budou chráněny před poškozením. Gelové laky jsou prodyšné, takže pod nimi mohou nehty dýchat, čímž se snižuje riziko vzniku plísně (pod akrylovým lakem dýchat nemohou, takže často dochází k rapidnímu snížení jejich kvality). Gelové laky mají také dlouhou trvanlivost. Vydrží krásné třeba i měsíc (stačí je jen čas od času upravit pilníkem), zatímco obyčejný lak zůstane dokonalý jen několik málo dní.

Velkou výhodou je i pestrá nabídka barev. Pokud chcete být IN, určitě si musíte pořídit pastelové UV gely. Hitem letošního léta také budou NEON UV gely, které pořídíte již za cenu od 79 Kč.

 

Aplikace je snadná!

Gelové laky se velmi snadno aplikují. Stačí nanést podkladovou vrstvu, na ní lak a dát na chvilku vytvrdit do UV lampy. Pro dokonalejší vzhled se doporučuje použít ještě vrchní vrstvu pro větší lesk. Pro začátek je lepší, když si pořídíte kompletní sadu na vytváření gelových nehtů. Vyjde to levněji, než kdybyste kupovali vše zvlášť.

 

Za výhodné ceny na jednom místě

Všechny pomůcky pro domácí aplikaci gelových nehtů je možné koupit na jednom místě. Je jím e-shop Nehtyprofi.cz. Funguje již od roku 2008 a má i výborné recenze na Heuréce. V nabídce jsou gel laky i pomůcky pro manikúru a pedikúru. Vše za velmi příjemné ceny.