Proč koupit použitý iPhone?

Odpověď je jasná. Protože je levnější. A přitom plně funkční!

IPhone telefony jsou hitem současné doby. Kdo dnes nemá iPhone, jako by nebyl. A není se ani čemu divit. Jsou to vskutku šikovné věcičky. Fotí, točí videa, nahrávají, sledují náš zdravotní stav, slouží jako navigace, přehrávač hudby, videí i filmů. A především umožňují být informovaný a v centru dění. Svého majitele a uživatele zároveň dokáží naprosto pohltit.

 

Všichni koukají do mobilu

Proč si myslíte, že v prostředcích městské hromadné dopravy všichni (až na výjimky) upřeně hledí na monitor svého mobilního telefonu (nemusí to být apriori iPhone)? Protože je v čase, kdy by jinak nepřítomně hleděli vpřed, plně zaměstná. Někdy do té míry, že zapomenou vystoupit tam, kde mají. Přibývá lidí, kteří svým mobilům věnují veškerý volný čas.

 

Když nás mobil zcela pohltí

Všimněte si, že spousta párů v restauracích, které by si ještě před několika lety, povídaly, dnes hledí do svých mobilů. Otázku, zda-li tomu je dobře (asi není) nechme na jiný článek. My jím chceme říci, že mobily a v tomto případě iPhony jsou nedílnou součástí současné společnosti. A kdybyste spoustě lidí mobil, jak se to občas dělá ve školách, zabavili, byli by bezradní.

 

Použitý, ale plně funkční

Ale zpět k mobilům značky iPhone. Ty mají jediný nedostatek. Ty nové jsou pro spoustu uživatelů finančně nedostupné. Ale i pro ty existuje řešení. Je jím použitý iPhone, ale plně funkční. Velmi seriózního prodejce použitých iPhonů, iPadů, Mackbooků a dalšího Apple příslušenství najdete například na stránkách jabkolevne.cz. Tento název je příznačný. Produkty značky Apple tu jsou téměř za hubičku. Jen pro příklad – použitý iPhone 11, jehož originální cena se pohybuje okolo třiceti tisíc korun, zde pořídíte za třetinu.

 

Vyberte si svůj iPhone

V nabídce najdete produkty nové, zánovní a použité dle stavu A, B a C. Na jabkolevne.cz skutečný stav daného přístroje nezastírají, ani ho nijak nekrášlí. V každém případě se jedná o produkty originální. Nikoliv repasované, ale poskládané. Nabídku si můžete prohlédnout buď na zmiňovaných stránkách, nebo v kamenné prodejně ve Vodičkově ulici na Praze 1, kousek od zastávky Lazarská.