Proč se i movití lidé starají o to, kolik v zimě protopí?

Každoroční ztráty v řádech několika miliard korun. Taková je bilance toho, kolik tepla a za jakou sumu každoročně utratí české domácnosti za vytápění. Bohužel velká část těchto financí uniká špatným zateplením. Pro zamezení těmto tepelným únikům a větší motivaci pro případné zájemce, byly v rámci celé Evropy zavedeny dotační programy právě na zateplení. Teplo je drahé a ceny paliv každoročně stoupají a ne každý si může dovolit topit doslova pánubohu do oken. Ale dokonce i ti, kteří si to dovolit mohou, investují do zateplení nemalé finanční prostředky. Možná si myslíte, že zrovna těmto lidem může být uniklé teplo za pár tisíc úplně jedno a ptáte se, proč investují do zateplení? Odpověď je až překvapivě prostá – Protože mají rádi investice, které se zhodnotí.

Jaké místo je kritické?
Každý rodinný dům je tvořen vnější obálkou. Součástí obálky je hned několik – například podlaha, stěny, okna a dveře, strop a střecha. Známe konstrukce, kterými uniká tepla hodně (např. okna) a naproti tomu místa, kudy uniká tepla málo (podlaha domu). Teplý vzduch se ale řídí základními fyzikálními zákony. Ty jsou neměnné a jasně udávají, že ohřátý vzduch vždy stoupal, stoupá a bude stoupat ke stropu. Co udělá, když narazí na nezateplený strop? Bez problémů projde na půdu a uteče z domu pryč. Pokud tedy máte zájem o účinné zateplení, věnujte pozornost právě stropům.

MAGMARELAX® nabízí velmi účinné řešení
MAGMARELAX® je foukané izolace tvořená z minerálních vláken. Tento materiál je vyráběn roztavením čediče nebo skla. Výsledkem jsou vlákna, která díky vyfoukání a zušlechtění tvoří kompaktní vysoce chemicky odolnou a protipožární izolaci. Skvělé tepelně izolační vlastnosti zajišťují mikroskopické vzduchové mezery, které zabraňují prostupu tepla. Pokud takovou izolaci aplikujeme do prostor domu foukáním, máme jistotu, že se dostane skutečně všude, a to i do jinak zcela nepřístupných míst a dutin.

Za 3 hodiny můžete začít šetřit
Další předností MAGMARELAX® je rychlost realizace. Od příjezdu firmy do skončení prací neuběhnou zpravidla více, než 3 hodiny a navíc se váš dům nepromění ve staveniště, jako je to u některých ostatních metod. Není nutné ani vyklízet prostor půdy, pro izolaci zcela postačí několik přístupových otvorů, které navíc vytvoří za vás společnost IP Izolace Polná, specializovaný dodavatel těchto systémů. Práce půjdou zcela hladce a vy můžete zatím pít oblíbenou kávu.
Po třech hodinách začínáte šetřit a myslete na to, že budete muset muset přenastavit váš domácí termostat na nižší hodnoty.

Co všechno u MAGMARELAX® nabízí IP Polná?

  • DOPRAVA ZDARMA po celém území České republiky
  • POSOUZENÍ DOMU z hlediska úniků tepla se širším zaměřením na strop
  • SONDY A TERMOKAMERA pokud je třeba a jsou vhodné klimatické podmínky
  • OTEVŘENÍ KONSTRUKCE technologické otvory pro aplikaci
  • VÝPOČET A NÁVRH IZOLACE
  • MATERIÁL špičkové kvality ve všech variantách přímo v konstrukci domu
  • REVIZNÍ LÁVKY NEBO CELÝ STROP pokud je třeba (označení produktu – SSM)
  • ZÁVĚREČNÝ ÚKLID profesionální jednání a vlídný přístup
  • NADSTANDARDNÍ ZÁRUKA pro rodinné domy
  • SJEDNÁNÍ ÚVĚRU ZDARMA

Zajistěte si pro sebe tu nejvýhodnější cenu

Ceny stavebních prací začaly znovu růst. Zajistěte si MAGMARELAX® izolaci za momentálně nejvýhodnější cenu. Ochráníte se tak před ztrátami z vysokých cen staveních prací v budoucnu. Každý měsíc, kdy naplno topíte, vám izolace šetří kolem 2000,- korun. To je téměř 10% z průměrné mzdy v ČR v roce 2014.