Profesionální mandly pro pohodové žehlení!

Mandl je neocenitelný pomocník pro domácnost i profesionální dílnu. Významně totiž ulehčuje při žehlení. Pokud máte mandl, už nikdy více nebudete u žehlení trávit dlouhé hodiny. Pokud nad pořízením si mandlu uvažujete, máme pro vás hned 2 tipy.

1. mandl Ironnette 85

Naším prvním typem je model Ironnette 85. Jedná se o profesionální mandl, který potěší výkonem a praktickými rozměry pracovní plochy 94 cm šířka x 40 cm hloubka x 105 cm výška. Mandl má válec dlouhý 85 cm, perfektně vyžehlí i oděvy či jiné látky větších rozměrů jako jsou závěsy, povlečení aj. Oceníte ho především pro rychlost žehlení – zvládne až 3, 58 m látky za pouhou minutu. Jedná se o napařovací mandl, jeho součástí je zásobník na vodu o objemu 1.3 litru. Tento objem vody vystačí na cca hodinu žehlení. Zásobník je vybaven indikátorem, který vás upozorní ve chvíli, kdy objem vody klesne na 10 %. Velkou výhodou mandlu je rychlost. Je připraven k použití za 1 minutu od spuštění! Je vhodný do krejčovských dílen, salonů, prodejen s oděvy a uplatnění najde i při domácím použití, zejména ve velkých rodinách.

2. mandl Pfaff Steam Ironer 580

Špičkový mandl od výrobce Pfaff je vhodný pro profesionální i domácí použití. Má přítlačnou sílu válce 600 N. Díky tomu si hravě poradí i s nepoddajnými látkami. Perfektně dokáže vyžehlit oblečení, ale i ubrusy, závěsy aj. Poradí si i se silnými látkami. Mandl má stejně jako jeho kolega Ironnette 85 indikátor stavu vody. Pracovní výška mandlu je 88 cm a délka válce 85 cm. Prádlo je při procesu žehlení napařováno zespoda. Díky tomu pára do látky pronikne a dochází k jejími narovnání.

 

Oba tyto mandly najdete v nabídce internetového obchodu Sici-centrum.cz za příjemně nízkou cenu. Obchod nabízí i potřeby pro šití, vyšívání, pomůcky pro patchwork a další zboží.