Myslete na zdravé sezení i v dílně!

Máte dílnu a musíte pracovat v sedě? Pokud ano, rozhodně vám nesmí být jedno, na čem a jak sedíte. Jestliže vás bolí záda, brní ruce nebo natékají nohy, je to známka, že vaše sezení při práci není správné. Pokud nevíte, jakou židli k vám do dílny pořídit, inspirujte se. Vybrali jsme hned několik židlí, které jsou stvořené pro práci v dílně i jiných prostorách.

Jak vypadá ideální židle do dílny?

Židle do dílny není stejná jako židle do kanceláře. Pokud při práci používáte běžnou kancelářskou židli, velmi si tím škodíte. Kancelářské židle nejsou pro dílny uzpůsobeny. Nesnesou tak velké zatížení, nemají rády prašné prostředí apod. Jestliže chcete při práci sedět pohodlně a zdravě, měli byste si pořídit kvalitní průmyslové židle. Jejich konstrukce je vytvořena tak, aby židle nabídla pohodlné sezení a současně odolala i každodennímu namáhání. U průmyslových židlí se „nehraje“ na estetiku, ale na užitnou hodnotu. Při jejich výrobě jsou proto použity primárně materiály jako je kov, překližka, dřevo nebo odolný plast.

Jakou vybrat?

Existuje hned několik variant. Pokud potřebujete být i při sezení v pohybu – tedy otáčet se a rychle se přesouvat z místa na místo, bude vaší ideální společnicí pracovní stolička Ergolinia 10003. Židle má ocelovou základnu a pohodlné dřevné sedátko. Výhodou je nastavitelná výška až do 66 cm. Díky pevné konstrukci odolá i hrubšímu zacházení.

16540 (1)

Druhým naším tipem je průmyslová otočná židle Ergolinia EVO4. Sedací část je vyrobena z odolné překližky, která odolává i prašnému prostředí. Je vybavena absorbérem nárazů z pružinové oceli.

Pokud potřebujete zvýšit kvalitu sezení, mohla by vás zajímat Ergolinia EVO2. Má opěrnou plochu vyplněnu 3mm vrstvou pěny, která zaručuje velmi komfortní sezení.

 16537

Jestliže máte krejčovskou dílnu, bude se vám zamlouvat speciální plastová židle do oděvního průmyslu. Má pevný podstavec a tvarovanou část na sezení.

 15622

Všechny tyto a další modely průmyslových židlí koupíte výhodně v obchodě www.sici-centrum.cz.