43407786 - bouquet of pink and red roses in a bright window

Profesionální mytí oken je dostupné opravdu pro všechny. Výškové práce Ostrava

Jsem maminka na mateřské dovolené. Starám se o dvojčata, takže je jasné, že to není žádná legrace. Opravdu se snažím, abychom měli doma uklizeno jako předtím, ale občas se mi to v tom shonu moc nedaří. Manžel to chápe, takže se mi po práci snaží jakkoliv pomoct. Je mojí velkou oporou v domácnosti. Jediné, co nám poslední dobou vadilo a nedařilo nám se k tomu dostat, bylo mytí oken.

Okna jsme už opravdu dlouho neumývali a ani se nám do toho popravdě moc nechtělo. Rozhodli jsme se tedy, že si na tuto práci zavoláme nějaké odborníky, kteří nám s tím pomohou. Začali jsme hledat na internetu, kde jsme našli mnoho úklidových firem, které se mytím oken zabývají. Nicméně po přečtení všech různých recenzí, článků, hodnocení a komentářů od zákazníků, nám z toho všeho vyšla nejlépe firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken Ostrava, která měla opravdu skvělá hodnocení a doporučení. Když jsme pak prošli její cenovou nabídku, zaujala nás firma ještě víc, protože jsou její služby v rámci cenových nabídek opravdu dostupné pro všechny.

Ihned jsme firmu zkontaktovali, nahlásili jsme počet a rozměry oken, rovnou jsme domluvili termín mytí oken. Také nám byly sděleny informace o postupu práce pracovníků a nakonec nám byl ještě ten den zaslán finanční návrh. Komunikace s firmou byla velice příjemná a rychlá.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS, v rychlosti si prošli byt, aby věděli, kde začít a jak postupovat a následně se pustili do práce. Šlo jim  to opravdu rychle. Bylo vidět, že to nedělají poprvé a že mají bohaté zkušenosti.

Nejprve okna důkladně umyli pomocí rozmýváku a saponátu s vodou, následně je setřeli dosucha a nakonec je precizně vyleštili pouze pomocí bavlněné pleny. Prostě paráda. Okna jsem nikdy neviděla takhle čistá. Krásně se leskla na všechny strany, vypadala jako nová. S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni, určitě budeme doporučovat dále a hlavně se těšíme na další spolupráci.

Hloubkové kartáčové strojové čištění koberců Ostrava

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Ostrava, je profesionální úklidová společnost, zabývající se úklidovými činnostmi a také generálním čištěním koberců strojovou metodou. Mnoho metod, které tato firma vyzkoušela, nebyly tolik účinné a kvalitní jako metoda strojová, která je prováděna mechanicky kotoučovým strojem. Zaměstnanci A SERVISU jsou o této metodě důkladně proškoleni a provádí čištění koberců precizním způsobem s uspokojivými výsledky.

Dávají si záležet na tom, aby uspokojili zákazníkovy požadavky a on tak byl s výsledkem vždy spokojen. Čištění koberců je prováděno flexibilně. To znamená, že je jen na zákazníkovi, kdy potřebuje, aby byl jeho koberec vyčištěn. Provozovny je důležité nijak neomezovat a nenarušovat. Pokud je tedy plocha pro čištění velmi vysoká, tak pracují pracovníci A SERVISU i ve skupinách, aby do rána vše stihli a zákazník mohl svoji provozovnu znovu bez omezení otevřít.

4794985 - vacuuming dirt off a green carpet

Metoda strojového čištění koberců spočívá v tom, že je použita dezinfekční a velmi účinná chemie Bosch. Tato chemie na sebe naváže veškeré nečistoty ze struktury koberce a po několika minutách působení je rozkartáčována 40 kilogramovým kotoučovým strojem, který má měkké štětiny, a tak ani při větším drhnutí nenaruší vlákno koberce. Nečistoty jsou někdy zatvrdlé a v tom případě je koberec kartáčován důkladněji. Vše je ve finále odsáto vysoce výkonným vysavačem, a to včetně vlhkosti, kterou způsobila chemie.

Firma A SERVIS zaručuje profesionální výsledek nejen při čištění koberců, ale také při mytí oken, strojovém čištění a voskování podlah, odstraňování graffiti, aplikaci antigraffiti ochrany, odstraňování nedovolených polepů z prosklených ploch, čištění markýz, žaluzií a rolet.