10638779 - smiling girl washing windows at home

Profíci na svém místě!

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám provádí mytí oken již několik let a s jejich prací jsme nadmíru spokojení. Líbí se nám jejich iniciativa již při zadávání zakázky, mají vše výborně zorganizované a vždy zakázku udělají kvalitně v dohodnutém termínu.

Co se týče provedené práce, je na ně stoprocentní spoleh,  S partou chlapců, kteří k nám jezdí už několikátý rok, se dobře známe. Při posledním mytí oken u nás doma, jsem musel odjet na jednání, na kterém jsem se zdržel až do večera. Chlapci u nás doma všechna okna perfektně umyli a druhý den jen přijeli s předávacím protokolem, abych jim ho podepsal.

Je mezi námi důvěra a já vím, že se na pracovníky této firmy mohu maximálně spolehnout. U nás již několikrát myli nejen okna, ale také strojově čistili koberce a dlažbu. Jsou to profíci na svém místě. Služby firmy A SERVIS, mytí oken Praha, všem vřele doporučuji!

Nejúčinnější metoda čištění koberců

Začala jsem pracovat na úřadě, kde byly snad staleté koberce. Kvůli tomu byl všude opravdu strašný vzduch. Bylo potřeba je buď vyměnit, nebo důkladně vyčistit. U vchodových dveří byl koberec špinavý více, nevěřila jsem, že by na tomto místě mohla nějaká firma vrátit koberec do původního stavu.

6927132 - carpet with ornament as horizontal background

Na internetu jsem si u jedné firmy přečetla, že nejvhodnější metodou je čištění extraktorem, tak jsem objednala jejich služby a samozřejmě mě přesvědčili o tom, že koberec prostě vyčistit nejde. Tak jsem to vzdala a bojovala za to, aby se koberce vyměnili, jenže na to nebyl dostatek financí. Po úplném proschnutí koberce se navíc objevily další fleky, jako kdyby se ještě více rozpily ty, co tam byly.

Potom jsem náhodou, při hledání vhodné metody čištění, narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která zajišťuje strojové čištění koberců v Praze. Kontaktovala jsem je, aby nám pomohli s vyčištěním koberců u nás na úřadě.

Dojeli po pracovní době, protože u nás nelze přerušit pracovní dobu tak snadno. Vše vzali hopem, pracovali ve dvou skupinkách a náš koberec nejen krásně provoněli použitým roztokem, ale také jej důkladně vyčistili od fleků a zašlé špíny u vchodových dveří.

Nyní vím, že žádná jiná metoda nezabírá, což mi vysvětlili i profesionální a hodní zaměstnanci firmy A SERVIS.