Víme, kde se nachází virtuální centrum nabité elektrikou

Elektrika je skvělým vynálezem usnadňující nám život nejen v domácnosti, ale i ve světě. Teprve až po jejím výpadku si všichni uvědomíme, jak je pro nás důležitá a kolik věcí se bez její přítomnosti nedá dělat. Podívejme se na moderní elektro prodejnu nabízející to nejdůležitější příslušenství za velice přijatelné ceny. Přinášíme vám  malou ochutnávku toho, co se na těhto stránkách nalézá.

 

Jističe a chrániče

Jističe a chrániče jsou modulovými přístroji určené pro montáž do rozvaděčů nízkého napětí. Veškerý nabízený sortiment z této oblasti se vyznačuje opravdu snadnou montáží a zároveň i připojením vodičů. Konstrukce odpovídají přísným požadavkům příslušných evropských norem.

 

Vypínače a zásuvky

Hledáte opravdu kvalitní vypínače a zásuvky, jejichž přítomnost povznese design interiérového konceptu? Elegantní zpracování zásuvek se stává pomyslnou tečkou za celkovou snahou o zdokonalení jakékoliv místnosti. V nabídce naleznete výrobky od předních výrobců jako je Legrand, Abb nebo zásuvky od výrobce Schneider. Pestrá nabídka vám napomůže lépe sladit potřeby místnosti a přizpůsobit se tak i vašim potřebám.

 

Zásuvkové rozvodnice

Podívejme se na propojené zásuvkové rozvodnice Kaedra, které jsou osazené modulárními přístroji a průmyslovými zásuvkami, které své využití nacházejí u napájení strojů. Rozvodnice jsou dle svého typu určené jak pro venkovní, tak i vnitřní použití.

 

Pro více informací navštivte internetové stránky na webové adrese www.elektro-produkt.cz.