Pronájem sálu v Praze? Žádný problém

Sháníte prostory pro uskutečnění akce v Praze? Půjde o společenskou událost či pracovní setkání? Ať už je to jakkoliv, vezměme ve popořádku.

 

  1. Umístění

Prostory by měly být přístupné, Praha je pro společenské události jako dělaná. Do centra se zvládne dostat každý, takže nic nezkazíte akcí konanou v centrální části Prahy.

  1. Pronájem prostor vPraze

Ačkoliv Praha nabízí mnoho možností, v jakých prostorách akci uspořádat, vybírejte jen u solidních majitelů. Vyvarujete se tím nepříjemnostem, jež by mohly vaší akci ohrozit. Mezi spolehlivé patří například pražský hotel Belvedere.

  1. Vybavení

Máte již seznam hostů? Výborně, nyní si připravte seznam potřebného technického vybavení. Potřebujete projektor, flipchart či ozvučení? Důležité je i pokrytí připojením k internetu, jež bohužel nebývá samozřejmostí.

  1. Občerstvení

S prázdným žaludkem hosté pravděpodobně nebudou tak aktivní, jak byste si přáli. Na pracovní setkání zajistěte občerstvení formou „coffee break“ – tedy kávou a malým občerstvením. Bude akce probíhat přes oběd? Raut či servírovaný hlavní chod hostům jistě přijde vhod.

  1. Ubytování

Potřebujete pro své hosty nocleh? Nemusíte chodit daleko, Hotel Belvedere nabízí kromě pronájmu společenských prostor v Praze i možnost ubytování. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou a pro hosty bude pohodlnější ubytovat se v místě konání akce.

Máte ještě nějaké poznámky, o kterých jste se v článku nedočetli? Konzultujte je s manažerem hotelu Belvedere!