aaobrazek

Prošívané deky a polštáře jsou pro spokojené spaní nezbytné!

Také se v noci často budíte nebo máte problém s pocením? Vaše deka nebo polštář se vám nepříjemně muchlají a vás nebaví je neustále rovnat? Řešení všech problémů přináší Hajanka. Stačí si jen vybrat…

 

 

 

 

Deky a polštáře ve třech variantách

Hajanka se specializuje na výrobu a prodej prvotřídních prošívaných dek a polštářů a dodává je hned v několika variantách, které se od sebe liší použitou výplní. První z nich jsou prošívané deky a polštáře řady CLASSIC. Ty jsou vyrobeny ze sypkoviny SULPA a jsou  naplněny ručně draným husím peřím 25% prachu a 75% peří. V nabídce jsou také  prošívané deky i polštáře AMBIENTE. Jejich náplň tvoří středně kvalitní sypkovina ANDREPA a jsou plněny bílým husím poloprachem 50% prachu a 50% peří. Třetí řada dek a polštářů nese jméno ELEGANCE. Prošívané polštáře a deky této řady jsou vyrobeny z prvotřídní sypkoviny FATIMA a naplněny bílým husím prachem 85% prachu a 15% peří. Deky i polštáře jsou k dostání v několika barvách: růžové, světle modré a smetanové barvě nebo i ve variantě s potiskem.

 

aaobrazek     obraccczek

 

Množství určujete vy

Hajanka nabízí prošívané deky a polštáře jednotlivcům, ale obrátit se na ní mohou i velká zařízení jako jsou hotely, nemocnice, penziony a další.

Čištění i oprava

Výrobou prošívaných dek a polštářů Hajanka nekončí. Provozují také čistírnu, takže vám vaše peřiny profesionálně vyčistí nebo orpaví.

 

Více informací najdete na www.spanekvperi.cz