Tatana_Kucharova_zdroj_foto_CCC_2

Taťána Kuchařová si užívá sladké Francie. Práce zde ale hraje prim.

Světová topmodelka a naše jediná Miss World zažívá jeden z nejúspěšnějších roků své dosavadní kariéry. Poté, co v Itálii nafotila exkluzivní kalendář, ji čekají pracovní povinnosti v Dánsku a ve Vídni. Druhou polovinu května však Taťána Kuchařová tráví ve Francii, kterou si již dávno zamilovala.

 

 

 

V zemi vína, sýru a módy tráví právě tyto dny – částečně odpočinkem, částečně pracovně. Síť prodejen s obuví CCC si ji totiž vybrala jako tvář kolekce podzim/zima 2012. Fotit se bude koncem května v Paříži. Ještě předtím si ale užije několik dní na filmovém festivalu v Cannes.

 

Tatana_Kucharova_zdroj_foto_CCC_2

 

„Jsem velkou milovnicí filmů a festival v Cannes je navíc světovou společenskou událostí, které je mi ctí se již poněkolikáté zúčastnit. Těším se na premiéry filmů i ostatní doprovodné akce,“ prozradila Taťána Kuchařová.“ Nemůžu se dočkat nového filmu Brada Pitta s názvem Killing them softly. Ráda bych se také opět potkala s Edwardem Nortonem, který je mým oblíbeným hercem.

 

Tatana_Kucharova_zdroj_foto_CCC

Po filmovém festivalu pak Taťána rovnou míří do Paříže, kde bude tři dny fotit novou podzimní kolekci pro značku bot CCC. „Do Paříže se nelze netěšit, navíc mě tam čeká velice zajímavá práce. Boty, móda a Paříž je stylové spojení, takže focení pro CCC si jistě skvěle užiji,“ dodává.