Proteinová dieta – konečně účinný prostředek

Už také máte dost těch soustavných televizních a reklamních nabídek, které slibují doslova zázračné hubnutí? Stačí vám jedna pilulka denně a stanete se vysněnou postavou hereckého formátu. Nikoliv, žádná taková zázračná medicína neexistuje, ale pro všechny zájemce o zdravý způsob života bez zbytečných tuků navíc je zde dieta Ketodiet. Pojďme se trochu blíže seznámit, o co ve skutečnosti běží.

 

 

 

Proteinová dieta za krásnou postavou

Ve své podstatě jde o proteinovou dietu, které se rovněž říká bílkovinová dieta, někdo možná zná označení ketogenní dieta. Vznikla dle konceptu Protein Sparing Modified Fast jinak řečeno proteiny šetřící modifikovaný půst. Tato strategie je určena všem zájemcům o rychlé a především účinné hubnutí, kteří mají chuť na sobě něco doopravdy změnit. Díky této metodě se vaše tělo přepne úplně do jiného režimu a namísto spalování sacharidů, co by vhodné energie, přejde na spalování tuků.

 

Princip této diety

Proteinová dieta není ve světě ničím novým, ale jde o zkušeného hráče již od roku 1974, kdy ji poprvé představil Dr. Blackburn z Harvardské univerzity. Ihned na to se dostala do celých spojených států, kde si získala mnoho příznivců s prokazatelnými účinky. Tato obliba doposud nevymizela a s klidem můžeme říci, že jde o jednu z nejúčinnějších metod vedoucích k vysněné postavě. Svému tělu dodáváte pouze vysoce kvalitní bílkoviny, minimalizujete příjem sacharidů a navýšíte konzumaci zeleniny. Dokonce odpadá i tolik nepříjemný jojo efekt díky důmyslné návratové strategii. Tato bílkovinová dieta přirozeným způsobem tlumí pocit hladu a navodí vám dobrou náladu. Zapomeňte na diety, které vás psychicky ničí.