Kosmetika společnosti IREL – to je síla přírody v několika podobách

Kosmetika s přírodním složením si získává stále větší oblibu a není divu. Stále více lidí totiž zjišťuje, že přírodní složení přípravků může nabídnout mnohem více, než klasická kosmetika, která je plná chemických látek. Připojte se i vy a poznejte sílu přírody. Možné je vybírat z celé řady variací.

Česká kvalita

IREL je česká společnost, která byla založena v roce 1994. Od svého založení navázala společnost spolupráci s farmaceutickými společnostmi, a právy ty jí pomohly při vývoji nových produktů s přírodním složením. Tento strategický tah se ukázal jako správný a brzy začala společnost IREL vyrábět vlastní – přírodní a vysoce účinnou kosmetiku.

 

Mariol je určena pro děti i dospělé

Nyní může společnost nabídnout celou řadu přípravků, které dělí do několika řad. Oblíbená je dětská kosmetika Mariol. Všechny přípravky značky Mariol jsou zajímavé tím, že neobsahují žádná barviva (konzervační látky jsou použity pouze u šamponu, masti zvláčňující a mléka s panthenolem). K dětské pokožce jsou tak velice šetrné. Dobrou zprávou také je, že všechny přípravky Mariol jsou vodné pro dospělé – zejména pro všechny, kdo mají citlivou pokožku. IREL nabízí i dětskou kosmetiku Camillca.

 

Capillan pro krásu vlasů

Společnost nabízí také kosmetiku Capillan, která je určena pro efektivní péči o vlasy. Speciálním produktem řady je Vlasová voda – AKTIVÁTOR – jedná se o přípravek, který výrazně pomáhá minimalizovat řídnutí vlasů. Aktivátor také podporuje růst vlasů a jejich regeneraci.

 

Mnohem více

U IREL najdete i další zajímavé přípravky. Vybrat si můžete účinné masážní gely, krémy určené pro ošetření citlivé pokožky, speciální doplňky stravy a mnoho dalšího. Vše v prvotřídní přírodní kvalitě…

 

Nabídku najdete na www.irel.eu