Prvotřídní jemný kompaktní pudr Manhattan

Změny ročních období mají obecně skutečně rozmanité důsledky, a to nejen na přírodu. Samozřejmě i na nás, což pociťujeme nejvíc. Pokud bychom brali pouze naše tělo, pokožka a pleť jsou nejpatrnějšími signalizačními prvky těchto změn. Nemějte obavy, dokonalý vzhled Vaší pleti zajistí za všech okolností pudr Manhattan. Více se dozvíte na stránkách společnosti Bafshop, která Vám kosmetiku Manhattan přináší.

 

 

 

 

Nepodceňujte zimu, pleť to jinak odnese

Právě přelom z babího léta a podzimu na zimu bývá pro naši pleť nejdrastičtější. Musí si zvykat na nejnižší teploty v roce, studený, štiplavý vítr i nedostatek slunečního svitu. Vinou čehož pak bývá nejčastěji suchá a na oko mnohem méně zdravější než během letního období. Aby Vaše pleť vypadala dokonale za všech okolností během všech ročních období, doporučujeme Vám jemný kompaktní pudr Manhattan.

 

 

Komplexní péče o pleť – kosmetika Manhattan

O pleť je samozřejmě nutné poctivě pečovat, k tomu jsou určeny všechny čistící a hydratační prostředky. K jejímu dokonalému vzhledu, kdyby se náhodou nějaká nedokonalost objevila, je tu jemný pudr Manhattan. Na pohled je matný a navíc obsahuje vitamín E, který napomáhá udržovat v pleti přirozenou vlhkost. Perfektní cena 181 Kč pasuje tento jemný pudr na pozici skvělého vánočního dárku.

 

Více informací a kompletní nabídku kosmetiky Manhattan naleznete na www.bafshop.cz