Značka CAPILLAN® je již po řadu let synonymem pro kvalitní a účinnou vlasovou kosmetikou

Od dob vzniku této značky ve čtyřicátých letech minulého století zaznamenala řadu změn a rozšíření o nové výrobky, avšak vždy byla a je spojována s progresivními trendy vlasové kosmetiky vedoucími k šetrné a vyvážené péči o vlasy a vlasovou pokožku.

 

 

 

Určeny k pravidelnému použití

Všechny přípravky značky CAPILLAN® jsou určeny k pravidelnému použití. Vzhledem k velmi dlouhé historii jejich používání lze beze strachu říci, že jakékoliv nepříjemné vedlejší účinky, mezi které patří například přesušení vlasové pokožky, lámavost a třepení vlasů a podobně, nepatří mezi znaky této vlasové kosmetiky. Složení přípravků značky CAPILLAN® totiž tvoří absolutně vyvážená směs účinných látek, která zaručuje maximální efekt při maximální šetrnosti vůči lidskému zdraví.

Kompletní péče dostupná pro každého

Výrobková řada CAPILLAN® pokrývá kompletní péči o vlasy i vlasovou pokožku v celé šíři moderních kosmetických přístupů. Speciální Dárková kazeta obsahuje:

Capillan® šampon – pro péči o vlasovou pokrývku

Capillan® vlasový aktivátor – pro stimulaci vlasových kořínků

Capillan® vlasový balzám – pro regeneraci vlasové pokrývky

Capillan® sprchový gel – pro péči o pokožku

Jako dárek obsahuje kazeta i CAPILLAN® LADY SPRCHOVÝ GEL s řepíkovým a šalvějovým extraktem a obsahem urei. Sprchový gel díky těmto složkám účinně regeneruje pokožku i vlasy a napomáhá hydrataci pokožky. Přípravek byl vyvinut speciálně pro citlivou ženskou pokožku.

Chrání a vyživují

Všechny přípravky značky CAPILLAN® využívají klasické a osvědčené regenerační a ochranné složky. Ty jsou použity v jedinečných kombinacích tak, aby co nejlépe chránily a vyživovaly ošetřovaná místa.

Dárková kazeta také obsahuje dárek ve formě voucheru, se kterým lze na e-shopu www.irel.eu získat 20 % slevu při nákupu potravinových doplňků.