Půjčka jako zadní vrátka

Kdo nikdy neměl hluboko do kapsy, ať první hodí kamenem. V životě každého člověka dřív nebo později nastane chvíle, kdy nevyjde s měsíční výplatou a stojí před nepříjemnou volbou: odříct si nějaké libůstky a takzvaně si odtrhnout krajíc chleba od úst, nebo jít s pravdou a půjčit si nějaký drobný peníz od kamaráda. Varianta A i B je sice dobrým pokusem o řešení vzniklé situace, jako vždy je ale správně za „CÉ“.

 

Zálohové řešení pro zaměstnance

Nejlepším a nejelegantnějším způsobem, jak zvládnout svůj dočasný výpadek hotovosti, je diskrétně požádat o půjčku. Nikdo z blízkých nemusí vědět, že jste tentokrát hýřili více, než obvykle nebo vám lidově řečeno „ulítla ruka“ a utratili víc peněz. Nikdo se vám nebude smát, ani vás za nic kritizovat. Informace mezi poskytovatelem půjčky a jeho dlužníkem zůstane naprosto důvěrná.

 

Transparentní jednání

Čerpat lze částku od deseti do sto padesáti tisíc korun. Konkrétní simulaci splácení a výši úroků lze definovat pomocí on-line kalkulačky, která je transparentním orientačním ukazatelem finančního čerpání. O půjčku může požádat fyzická osoba v zaměstnaneckém poměru, která nemá trvalé bydliště na radnici nebo na Obecním úřadě, není proti ní vedena exekuce, ani není v insolvenci. Solidní poskytovatel nevydělává na lidském neštěstí, tudíž není zastáncem kumulování úvěrů, jejichž výsledkem je pak nehrazení závazků a patová situace.

 

Důvěřuj, ale prověřuj

Pokud má klient jakékoliv dotazy, je mu plně k dispozici nejen uživatelské webové rozhraní, ale i telefonická podpora na Call centru. Pro vyřízení úvěru jsou potřebné dva doklady totožnosti, tři poslední bankovní výpisy a jedna výplatní páska. Věřitel po odsouhlasení poskytuje zcela bezúčelné půjčky, tudíž po klientovi nebude požadovat doložení, za co peníze vynaložil.

 

Doba se mění

Skutečnost, že člověk tento měsíc nevyšel s penězi, už není žádným faux pas, za které by se měl propadnout pod zem. Životní styl a dynamické cash flow k využívání bonity spotřebitelských úvěrů přímo i nepřímo vybízí. Podle statistik s půjčenými penězi hospodaří osm lidí z deseti.