Řada s kakaovým máslem

Kakaové máslo je oblíbenou látkou pro pocit pohody po celém světě. Je to hlavní složka ve většině čokolád a dodává smetanovou, hladkou strukturu, kterou všichni milujeme. Tento přírodní tuk, který je extrahován z kakaového bobu kakaového stromu, byl už roky používán v toaletních potřebách, v medicíně, potravinách a mastích.

 

Přínosy kakaového másla

  • Kakaové máslo je skvělým přírodním zvlhčovačem, který se rozpouští při pokojové teplotě. Obsahuje mastné kyseliny, které pronikají do pokožky k její hloubkové hydrataci.
  • Jeho hydratační účinky jsou skvělou regenerací pro vaše vlasy.
  • Kakaové máslo je bohaté na antioxidanty včetně kyseliny olejové, kyseliny palmitové a kyseliny stearové. Tyto mastné kyseliny přináší pokožce jen to nejlepší, poskytují zejména ochranu před stresory a volnými radikály. Napomáhá zpomalit proces stárnutí a taky působí jako mírné opalovací krémy.
  • Kakaové máslo poskytuje zvlhčení i pro rty. Kofein obsažený v kakaovém másle dělá rty krásně plné.

 

Kakaové máslo v produktech Ziaja

Kosmetická řada s kakaovým máslem je opravdu obsáhlá. Balzám na rty skvěle hydratuje a zabraňuje nadměrnému vysoušení, rty jsou méně popraskané, jelikož je hodně promašťuje a nechává na nich jemný lesk. Pleťová maska má krémové složení s vyživujícím a hydratačním účinkem, který pokožku regeneruje. Navíc výrazně snižuje drsnost svrchní vrstvy pokožky, a tak má pokožka zdravý a přirozený vzhled. Přejete si urychlit opalovací proces na sluníčku? Využijte náš tělový sprej s kakaovým máslem, který nejen urychlí opálení, ale také zvlhčuje a zabraňuje dehydrataci.

Mezi ostatní výrobky této řady patří například i tělový krém, protivráskový krém Q 10 pro zralou pokožku, denní a noční krém, šampony, masky na vlasy a spoustu jiných, důležitých kosmetických přípravků. Nejenom že je pokožka zdravější, jemnější a pružnější, ale díky kakaovému máslu taky krásně voní.