Radovánky v posteli s tantrou

Tantrické milování sahá do daleké minulosti, až do starověké Indie. Nejde jen o obyčejný sex, ale o náboženství, kult těla i hluboké erotiky. Tantrický sex je totiž o energii, citech a emocích, o jejich výměně a o stupňující se rozkoši.

 

Navoďte atmosféru erotiky

Tantrické milování není o rychlovce ani o klasickém 30minutovém sexu, je o meditaci, klidu mysli a uvolnění. Přesně takovou atmosféru byste v místnosti měli navodit. Můžete si dopomoci různými vonnými lampami – aromaterapií. Mezi nejznámější afrodiziaka se řadí vůně růží, santalového dřeva a sladkého ovoce. Nezapomeňte také ztlumit světlo v místnosti a pustit si k tomu relaxační spirituální hudbu.

 

Slaďte své dýchání

Nejprve byste se s partnerem měli posadit oproti sobě, zavřít oči a sladit svůj dech. Dýchejte vzduch, který váš partner vydechuje a naopak. Nemá to žádné časové omezení, meditační techniku opakujte, dokud se nezdokonalí. Pak můžete otevřít oči a zadívat se do těch partnerových. Následně si propojte srdce. Položte ruku na partnerovo srdce a užívejte si přítomnost a jeho tep.

 

Čas na milování

Při milování se soustřeďte na doteky. Z hlavy vytiskněte všechny myšlenky a vnímejte jen přítomný okamžik a svého partnera. Budete cítit, jak se ve vás hromadí sexuální energie, kterou později využijete během samotného styku.

 

Vyrazte za zážitkem do města

Erotický zážitek si nemusíte dopřávat jen doma v posteli. Dnes již můžete zajít s partnerem i na erotickou masáž, která probudí a oživí všechny vaše smysly. Různé erotické masáže, Nuru masáže či tantrické masáže jsou lákadlem pro páry, které se nebojí nových věcí a chtějí si trochu osvěžit společný sexuální život. Intimní atmosféra, příjemná hudba, relaxace, sexuální vzrušení, vnímání každé buňky svého těla a propojení duše a mysli, to vše vám erotická masáž nabízí.